je kje kak link do posnetka?

Komentarji (32)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
zvlaj (nepreverjen)
ernest76 (nepreverjen)

prosim za posnetek prosim da vidim to našo lepotico

Gost (nepreverjen)

Ges ga man shranjenoga na telefoni.. ne ven zokoj sicer ampak ok.

[email protected] (nepreverjen)

mi lahko prosim pošlješ posnetek od natalije hvala.

In reply to by Gost (nepreverjen)

ernest76 (nepreverjen)

proso bi te ci mi lejko posles

rantasa123 (nepreverjen)

prek te je tak znankar se samo ruski tank nej sou

pacijent (nepreverjen)

Namesto ka tu prosijacis pizdo v google napijsi tau ka si na forum napijso pa dobijs prve link.. 10 sekund dela..

vedooo (nepreverjen)

pacijent daj razjasni nas, ker nega na google, oziroma kak si ti najso

nevensto123 (nepreverjen)

Kageste kda tu gor kliknes pa vse drugo odpre.prosin za direkten link

mentaliteta (nepreverjen)

rejsan nemate baukšega dela kak ka se s touf sirautof ukvarjate?

potrebnez12345 (nepreverjen)

kelko ta kasejra za vro sexa??

G (nepreverjen)

Srmačika nora
Vij pa tuj...!

RrWtf (nepreverjen)

Punce ne poznam. Sem šla na fb profil in tam ima že par provokativnih slik, kar pa ne pomeni, da je sama kriva za takšno obnašanje. Okrog nje čudni tipi ki vso dogajanje snemanjo. Vprašanje je, če ji niso kaj podtaknili v pijačo. Če so, pa vse treba zapreti gnusnobe ene.

RrWtf (nepreverjen)

Punce ne poznam. Sem šla na fb profil in tam ima že par provokativnih slik, kar pa ne pomeni, da je sama kriva za takšno obnašanje. Okrog nje čudni tipi ki vso dogajanje snemanjo. Vprašanje je, če ji niso kaj podtaknili v pijačo. Če so, pa vse treba zapreti gnusnobe ene.

zoran987 (nepreverjen)

RrWtf skos do vsi drugi krivi samo una nej po ton takson?

RrWtf (nepreverjen)

Tega ne rečem. Punce osebno ne poznam, nekaj slik ki jih ima objavljenih je totalno neprimernih, pa če jih objavi 20 ali 30 ali več letnica. Vsega celemu svetu res ni treba pokazat. Ne vemo pa, kakšno je ozadje. Morda je res sama želela sodelovati v orgiji. Če pa ni, Pa si zagotovo zaslužijo kazen vpleteni!

RrWtf (nepreverjen)

Tega ne rečem. Punce osebno ne poznam, nekaj slik ki jih ima objavljenih je totalno neprimernih, pa če jih objavi 20 ali 30 ali več letnica. Vsega celemu svetu res ni treba pokazat. Ne vemo pa, kakšno je ozadje. Morda je res sama želela sodelovati v orgiji. Če pa ni, Pa si zagotovo zaslužijo kazen vpleteni!

pacijent (nepreverjen)

@RrWtf

Glede na tua ka san posnetek vido ne bi glih pravo ka neje ščela sodelovati pri toj zadevi. Diklina je deluvala precej vitalno, pod vplivon kakšnih opijskih zadev ne bi tak skakala po kauči, taka dosta pameten se delo nemo ale meni osebno neje glih zgledalo ka nevej ka dela pa ka je "posiljena".

Definitivno pa so dedi nej nič slabše kak una. Same južnjaki potrejbni ka izkoristijo malo bole pijano pa lahko dekle. Če bi ge bil oča neven kak bi se kunčalo s tejmi bosancami.

pacijent (nepreverjen)

dedi nejso nič baukše san mislo povedati. Vsi nucajo malo pameti.

In reply to by pacijent (nepreverjen)

G (nepreverjen)

Ne zgleda ka ne bi ščela. Ka je pa gvüšno nej ščela pa je ka bi jo snemala pa to javno objavila!! Ka si nori pa to je zrelo za prijavo.

slovenija98765 (nepreverjen)
dejanbra (nepreverjen)

jej kak bi jo jebo

z****j (nepreverjen)

Moje mnenje pa da je v celoti zrežirano, saj v povezavi z duom pici in p*** se gre samo za ratinge

eden1 (nepreverjen)

Zakaj se je tu sploh šlo ? a to je bilo snemamo v živo na fb ? in potem to s telefonom posnemo što ?

Gost (nepreverjen)

Nej, "zvezda" Pero je snapo, in je nešče shrano snape pa jih gor dal.

In reply to by eden1 (nepreverjen)

Tone5 (nepreverjen)

V katerem lokalu pa je to nastalo?

qwaesd (nepreverjen)
.. (nepreverjen)
gregorincicfan (nepreverjen)

ma še ger što tou shranjeno?

perez8

Nudimo posojiiilo od 1.000.000 €([email protected])

Nudimo posojiiilo od 1.000.000 €
Nudimo posojiiilo zaposlenim, nezaposlenim, upokojencem in študentom. Ugodne obrestne mere in odplacevanje po meri ter dogovoru. Kontaktirajte : [email protected]
WhatsApp: +33789770894

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.