Vidim ka vztrajno zapirate komentiranje na Sobotainfo kar se tiče Murskoga Vala, zato mo piso na forumi, kar je verjetno moja ustavna pravica ka man lastno mnenje.

https://www.finance.si/8853847/Finance-premikamo-Jevsek-odstopil-od-nak…

Naši župani....... predstavniki generacije mlajše od 60 let vam uradno sporočamo ka murskoga vala že skoraj 10 let nišče več ne posluša! Edino še po pomoti pa kda smo pri babici na nedelskon kosili. Probajte recimo v kelko oštarijaj majo murski val? Na kelko črpalkaj? Kelko lidij ga v avtoji posluša? Ges skoraj nikoga ne poznan... V Lotmerškon konci pa sploj nišče -radio maxi, radio 1, radio prlek..... Na Markaston isto sploj nišče Radio105, radio Center.....Na goričkon avstrijske radije, radio center pa v kakšni štali še celou murski val....

Nišče se toga ne spitavle ka so radiji čista bezvezni pa ka je vsakši evro ka nešče za to plača ta vrženi evro. V gnešnjon svejti je vse na interneti, na portalaj, facebookaj.... Staro, mlado, bogato, revno, lejpo, grdo ...

Jevšek, Balažek, Novak ostali zbrani župančiči..... što van da pravico ka pejneze iz naših položnic mečete fkraj? Če ste tak gvušni ka je to dober posel dajte svoje domače pejneze na mizo. Z drugimi pejnezi biti pameten je najležej........

Dobro, namen tej teme je to sporočilo pa ešče vprašanje, koga vij poznate, ka pozna Murski val !??

Komentarji (17)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Gost (nepreverjen)

što se pri vas posluša murski val:njejne pojeb pa ges pa ona

tarantela (nepreverjen)

Prav si napisal .Na Murskon vali je samo štoj poslöjša M.V in romskih 30,ter pomurec in pomurka meseca ,nedeljska kuhinja

In reply to by Gost (nepreverjen)

povezani (nepreverjen)

simonsmc Lepo napisano ;-) Nemam pojma kda san nazadnje doma vužgo sploj radio ;-) he he moren poglednoti,če to pri naški kuči še sploj obstaja :-).
Ovak pa je nikak lepo napiso - zakaj Jevšek piše CEROP - u, da kao Mestna občina odstopa od sklepa, ki so ga sprejeli župani (tudi soboški g. Jevšek), ko pa občina MS o tej temi ni sploh razpravljala (pogledal sem dnevni red zadnjih dveh sej mestnega sveta in točke o nakupu MV ni bilo na dnevnem redu). Jevšek kot župan občine MS lahko piše in govori, da ON (zupan), NE OBČINA odstopa od sklepa, ki ga je ON (župan Jevšek) podprl. Očitno se je Jevšek zbal, da ga bodo njegovi bivši kolegi-kriminalisti preiskovali ker je SAM (ne občina MS) sprejel sklep, da kupijo 60% delež MV. Jevšek se rad skriva za sklepi občinskega sveta, pri MV pa je naredil kardinalno napako, ki ga bo drago stala....zato pa zdaj govori, da se "občina umika" iz zgodbe, v katero je sam vskočil kot iniciator in glasno govornik zadeve....

zoro05

Ka me briga, ka vidva poslišata, pa ne vse povprek, ka druge poslušajo. Ka vaj briga, ka ges poslušan, no ka poven, poslušan več postaj,. Pa praviš, ka nišče, po drugon kraje, pa ka tvoja babica, pa še tij pri njej, sam sebi v skledo ...
Mata anketo, ajde, da vidimo,

Landini

MV ima katastrofalen program in glasbo, ki je tako zastarela, da jo ponujajo zastonj. Žal. Eni grejo naprej. Sam osebno podpiram komercializacijo. Ne vem, zakaj bi to moral biti neki naš lokalni interes. Naj pride lastnik, ki bo uredil razmere in bo vse OK. Enako je z RTVSLO. Zakaj jo sploh imamo? Lahko bi jo takoj prodali. Nekateri rečejo, da zaradi spodbujanja domačih kulturnih, športnih, religioznih vsebin. Če si dovolj dober, te bodo vzeli kamorkoli. Če si pa slabši, pa rabiš nek javni aparat, ki cel čas prepričuje lokalno prebivalstvo o tem kako si dober. Glede MV pa še to. Sam osebno ga ne poslušam. Zato imam več razlogov. Prvi je seveda glasbeni izbor, ki se je v zadnjih letih mogoče malo izboljšal. Drugi je tista znamenita: "pokličite in povejte, kaj delate in zavrteli vam bomo glasbeno željo." Res komaj čakam, da slišim, da nekdo lika, pomiva posodo, gleda TV ipd. Imam še več razlogov, ampak se mi ne da več pisati. Moram pa priznati, da gre verjetno po vsej verjetnosti za strah zaposlenih pred odpustitvijo in pritisk na lokalno politično "ablast", da poskuša preprečiti legitimnemu kupcu nakup. Kajti pri resnih lastnikih moraš imeti rezultate. Če teh ni, letiš.

ošpotani (nepreverjen)

Le kdo še sploh posluša "kujski val"?

Gost (nepreverjen)

Ges pa poslujšan murski val pa žena tudi pa sva oba v 32 leti starosti. Ne pravin, ka podperan ka CEROP odkujpi radijo, samo nemrete pa gučati, ka radijo nišče ne poslujša, ogromno ljudi poslujša Murski val, pa nej samo iz prekmurja ampak iz celje slovenije, pa tudi naši rojaki iz kanade, pa argentine, amerike, nonstop se javljajo na radijo. Man teto v ameriki kera poslujša murski val vsaki den. Vsak poslujša, postajo kera njemi pač odgovarja in verjemte mi če de murski val odkujpo kakšni izven pomurja, de spremejno program, lejko na bokše lejko pa na slabše, s tem ka se na teh modernih radijskih postajan malo preveč voditeli afnajo, samo ka se dela šou pa se poslujša.

politolog (nepreverjen)

Murski val so soboški tajkunčki izropali, pametne lidij v večini natirali, poslušalci so pa sami od sebej odišli. Tajkunčkon nede nika slaboga, lidgej so se znajšli sak po svoje, poslušalcov pa več nede nazaj.

Bilo i prošlo.

Jevšek pa si je sam kriv ka so ga nategnoli stari mojstri mešetarjenja.

Malo ite raziskujte projekt GREDE TEŠANOVCI, firma PRODAX, FINANC SVETOVANJE d.o.o. itd ...

tarantela

Jaz pa ne dobim MV, ker ima v mojem delu v Lendavi preslab signal in ga prekaša radio 105. No, niti tega ne poslušam, ker sploh ne poslušam radia.

buzdovann (nepreverjen)

Tvoj župan BALAŽEK pa bi plačeval za Murski val, čegli ga pol lendave ne čuje. Žalost je ka večina lendave posluša muziko na 105.

In reply to by tarantela

mv (nepreverjen)

Za simonsmc: prevec posplusujes. To ka pijses pijses v svojon imeni, v mojon ze nej. Star san 35 lejt pa poslusan murski val, tudi moja zena. Zato ne posplosuj. Enako bi ge lejko pravo sto za vraga poslujsa radio1, pa center pa 105 pa maxi pa tak dale. Ka cejli den ista porocila vrtijo, pa zabarsko gucijo pa medzimursko pa tak dale. Meni je v glavnon fajn ka tu pa tak zven ka se kaj v domacih krajih dogaja

mv (nepreverjen)

pa se nekaj. Vsi mi mo enkrat stari 60 lejt pa vec pa mo pogrejsali taksen radio, ker mo meli pun kufer nabijanja s komercialnih postaj pa mo veseli ka do se na sporedi kak je inda fajn bilou pa ostale. Tak ka se enkrat: ge ne blatin drujgih postaj, niti komurkoli v imeni kaksnekoli generacije ne sporocan ka naj poslusajso ka pa poslujsamo, zatou enako pricakujen tudi od tebe - ka spostujes nas pa nas ne meces v isti kos kak sebe.

Landini

Malo za šalo, pa malo za res. Ko bomo mi stari 50+, radiev verjetno ne bo več. Naročen boš na raznorazne spletne portale, kjer boš slišal, videl kar boš hotel plačat. O jeziku za 30 let naprej pa raje ne bi. Zadeva je vedno bolj globalna. Manjšine bodo prej ali slej izginile. Sprijaznite se.

Gost (nepreverjen)

@mv,
ges san tudi mnenja, ka naj sakše posluša tau, ka njemi paše. Daleč od toga, ka bi mel nekvalitetne oddaje. Kakšen bilo je nekoč ali pa nedeljska kunja sta takšni zadevi, šteri bi za določene lidij bile zanimive, dokaj poljudnoznanstvene. Ampak moreš gledati, ka ide za naše (!!!!) peneze, s šterimi se ščej kupiti radijska postaja, štero posluša vedno menje lidij in tu se strinjan, ka so lidgej glasni,,,

popovezani (nepreverjen)

Prosim lepo, vej pa naj "povezani" vkup stopijo, pa si radio doj kupijo!
Samo 27 jih trbej, vsaki 20 kil kredita vzeme, pa je radio njihov.
Te pa lejko majo oddaje, kakše ščejo, zavolo mene vsako nedeljo župansko kuhinjo!

Listen to radi… (nepreverjen)

Thank you very much for this information.I like This site! Thanks!
Live Turkey radio stations online. Listen to your favorite Turkey music for free without registering at Liveradios.online
Radyo dinle
FM radyo dinle
Canlı radyo dinle
Online radyo dinle
Listen to radio online
Ücretsiz radyo dinle
Canlı yayın dinle
Ücretsiz Canlı yayın izle

hvc j (nepreverjen)

v bistve što še sploj posluša radio

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.