Kaj mi svetujete za nakup pametnega mobilca, cena max 700€ rajši majn. Trenutno Huawei odpade. Recimo Samsung a71 ali kakšen s oz. note. Kaj od Lg ali podobno. Hvala za pomoč.

Komentarji (19)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
rokec777

Kak so pa kaj Sony?

helmut (nepreverjen)

Sony Xperia 5

saj ni res (nepreverjen)

če ščeš telefon meti ka ti nede šteko drugo kak iphone ne kupuj

rokec77777777 (nepreverjen)

eh, nejsan ge pristaš iphone, sicer pa meni do zdaj nobeni keroga san mel do zdaj mi je nej šteko, pa san mel od lenovo, do samsunga do lg, huawei itd... me pa zanima keri so v ton cenovnom razredi med bolšimi.

In reply to by saj ni res (nepreverjen)

Landini

Ta je pa totalno mimo. Prvič zelo dobro si pokazal nepoznavanje smartphone področja, zato raje ne komentiraj. Ne rečem, da je iphone sranje, ampak androidi, ko cenovno v istem rangu kot iPhone, niso nič slabši. Sam osebno imam andorida smartphone in tablico in mi je vrhunski (trenutno še vedno s10 in laufa bp). Od appla pa imam Macbooka Pro in Air (za krajša potovanja in kakšne sestanke) in iMAC pro in vse dela bp. Tako kot suzbeni hp in lenovo, ki sta podobnega ranga. Ista cenovna kategorija, nikjer ni slabša. Sem pa govoril tudi lastniki applov, ki priznavajo, da so imeli kup težav.

In reply to by saj ni res (nepreverjen)

Petioniro (nepreverjen)

Man s10 plus,pa kak praviš,se vedno Laura brez problema.

In reply to by Landini

gost1972 (nepreverjen)

Oneplus Nord 400 eurof

asdfghjikl (nepreverjen)

a71 nemres zgresiti

njiva

Definitivno Iphone če ščejš meti dober telefon.
Ges iden drugomi operateri,če hčeš kupiti iphone 7,kak novi,me kontakteraj

Hmmmmmmm (nepreverjen)

Ges man Xiaomi Redmi. Še ena kitajska firma, cenejši od Huaweija, po enon leti še vse dela v nulo, baterija drži, četudi san preci na telefoni, komot 2 dni, super kamera, na šteka niti malo...

..alopp (nepreverjen)

javi se po 5 letih. 1 leto pa to ima se garancijo, ce zdaj ne dela, potem je itak za v smeti.

In reply to by Hmmmmmmm (nepreverjen)

tuc (nepreverjen)

Po petih letaj so vsi za smeti že. Če drugo nej ja baterija hin, kero se pa ne splača menjavati. Tak se delajo telefoni gnesden, ka pač ne držijo več kak 5 let...

In reply to by ..alopp (nepreverjen)

Hmmmmm (nepreverjen)

Enoga pametnoga mobitela san nej uspel meti 5 let. Pa niti nej zaradi štekanja, ampak zaradi baterije, štera grata enostavno preslaba. In ker mobiteli gnesden majo integrejrano baterijo, je skoraj nema smisla dati zamenjati. In prvo kak prvo: san mel že Samsunge, šteri so bili dražji od Xiaomija in so že v roki enoga leta kar štekali. Drugo kak drugo pa, če se vmes čisti polnilnik, če se vsake pol leta ali pa eno leto celi mobitel resetejra na privzete nastavitve (isto računalnik), se lejko življenjska doba takšnih aparatur kar konkretno podukša. Kar pa redki delajo...

In reply to by ..alopp (nepreverjen)

Petioniro (nepreverjen)

Za male pejneze pa dober telefon je sigurno samsung a71

NekdoNov (nepreverjen)

Google pixel 4a 5g oz. 5, če maš žlahto v Nemčiji oz. daš še 10€ za prepošiljanje prek cheaper and more...Dobre specifikacije + 3 letna podpora direktno od googla.

Zdrava pamet (nepreverjen)

Pixel 4a maš za 300€ v de

Fibonaci# (nepreverjen)

Kupi si samsung kateri koli , samo iphone ne kupuj ka keroga je kaj v hlacah pripozna ka so sami problemi razen če ščeš meti IPHONE🤣

lendavfčan (nepreverjen)

Media Markt pošilja k cheaper and more

newen (nepreverjen)

Apple oz. Iphone par lejt pred konkurenco! ;)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.