WWW.IVOPRETTNER.COM mislin kda san to vido san mislo ka me kap zadene od smeha...sofisticiran strel...nakladanje na kubik..Ivo Bratonci te zovejo...
baje so že ponudili 50 mio za tebe...starih jugo dinarov...smešnica na kubik

Komentarji (20)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
kavboj66

WWW.IVOPRETTNER.COM mislin kda san to vido san mislo ka me kap zadene od smeha...sofisticiran strel...nakladanje na kubik..Ivo Bratonci te zovejo...
baje so že ponudili 50 mio za tebe...starih jugo dinarov...smešnica na kubik

bajkec

IVo je car!!! nej mi ga šinfati...on bi lejko špilo nogomet za Selo...či bi ati plačuvo seveda

nino8

hehe:)

lolek666

"s razvitimi" .... se vijdi ka je fuzbaler, ka niti pijsati ne vej :)

Drugače pa malo preveč samohvale in premalo dejanskega dokaza o kvaliteti. Jaz tudi lahko pravim, ka dobro brsnem in man dober strel, samo če ta strel trufi kaj je pa drujga zadeva :D

kavboj66

Valjda nekoga podkupo ati ka je tej text tan napisal...samo fora je v ton ka Gliha od atija nešče penaz vzeti ka bi njegov Ivek lejko špilal in dokazoval svojo nogometno (ne) sposobnost in vse to ka tan na strani piše...

ferdinad

:>>> prekaša čevapa

rizla

hahaha  legenda 

zizek

...

joco

pa to je staro kak mati zemla

krvolok

Predstavitveni video je zakon. Sofisticirane sportne poteze FTW! 

pizdun

EHHHH STARE DA KEŠ PA DE ŠPILO

joco

dobro stran je pač kakša je, posebno eni izrazi samo neven zakoj zdaj to trbej naprej forserati... dečko je marsikaj toga popravo, neven ka je zdaj pa kriv. ta stran pa bila že večkrat omenjena po raznih forumaj, mislin ka tudi na ton forumi taka...

bajkec

špilo de mogoče...v spartacusi ali pa unisexi...zvezdo večera.
kaj več pa nej...razen či ati prettner meni da 1000 e na mesec te ga v ekipo uvrstin za ,,,naj balerino

zizek

un je rejsan že pred-preteklost. prihodnost je raztur v konjicah!

tjas7greg

Igralec z desno nogo, tehnično brezhibno podkovan, izredno sofisticiran igralec z dobrim pregledom nad igro in natančnimi podajami. Dobri streli od daleč in zelo močan in brezkompromisen v boju za žogo. Pozitivna naravnanost in ambicioznost s razvitimi in priučenimi prefesionalnimi navadami ter visokimi kariernimi cilji.

tjas7greg

pa ka bi vi rade več?????

george15

eni se pa rejsan obremenjujete z drugimi ......................ka nemate svojih problemov................pa pustite človeka naj uživa v svojem življenju, ka pa je narobe če ma svojo stran ??...........mimogrede............nikoli san ga nej vido, ka se nebi boril za svejti dres......................glede kvalitete pa nebi

bajkec

igralec z dvema levima nogama, brezkompromisen pri opijanju po soboških kafanah,
velik osvajalec soboških deklet in večni talent v nabijanju žoge pod oblake

joco

jeste deca

mickyy

Izvrsten pregled nad igro:) hehe zakon

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.