Zanima me, zakaj Lekarna na Kocljevi še vedno spušča le "ena po ena" in morajo ljudje čakati v vrsti na sončnem pločniku. Omejitve glede kvadrature so bile spremenjene, zakaj to ne velja za Lekarne?

Komentarji (7)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
...gd (nepreverjen)

vprasaj kar v lekarni ti bodo iz prve roke povedali.

Lekarna (nepreverjen)

Sramota da v Prekmurju deluje po 17:00 samo ena lekarna.

lejkarana 3 (nepreverjen)

če ti pa levičarski in farmacevtski lobi ne dovoli imeti zasebno lekarno, ki bi se prilagajala kupcem. Ker potem bodo morali delati. Vse kar je Državno, če ni konkurence je najslabša storitev.

In reply to by Lekarna (nepreverjen)

isti (nepreverjen)

aha, je kar neka zasebnih lekarn po Pomurju, ena tudi v mojem kraju pa zapirajo gladko ob 15h. Ka se o tem kelko procentov dražji so izdelki ne pogučavamo. Ampak, nema veze ne, tak kak so ti politiki povedali, ka de boljše, če sprostijo reguliranje goriv, tak ti tupijo, ka so javne lekarne hudič. Ritoliz*i pa to seveda verjamejo.

In reply to by lejkarana 3 (nepreverjen)

Parsifal (nepreverjen)

v Martjancaj dela do 19...tak ka nej na pamet...

In reply to by Lekarna (nepreverjen)

virus (nepreverjen)

Zato, ker njin dodatki dišijo. In če do se dale nori delali, do spet dodatki. Farmacija pač...
Ne ven kak v Šparu, Mercatorju, Tušu lahko delajo in so še bolj izpostavljeni....

Špangaaa (nepreverjen)

Sramota. Zadnjič se mi je zgoudilo, ka san vidla rejsan betežne lidi čakati pred vrati tudi 30 min. Sramotno! Lidje eni komaj stojijo na nogaj, ove pa kak, če bi senjale v toj lekarni.