Pozdravljeni,

ker še ni zmrzali se odločam, da bi ta teden še zasadil sadno drevje. Zato me zanima ali imate s katero drevesnico v severovzhodni Sloveniji oz. njihovimi sadikami pozitivne izkušnje.

lp

Komentarji (7)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
M (nepreverjen)

Mi smo pred dnevi kupili nekaj sadik v drevesnici malus vučja vas.Imamo izkušnje z njimi že od prej tako, da priporočam.Je pa res, da so jim nekatere sadike že zmanjkale.Najboljše, da pokličeš in vprašaš.

uganke

jaz tudi sem že trikrat kupil tam. Prej so pa imeli v veržeju

crtj

Drži glede Malusa. Poleg njega dodajam še: drevesnica Čeh blizu Lenarta.

crtj

Pa pohiti, ker ta teden naj bi bil še bolj jesenski, naslednji pa že bolj solidni minusi ponoči - tako trenutno pravi Accuweather: http://www.accuweather.com/en/si/murska-sobota/299624/january-weather/2…

met

Jaz sem tudi ta teden nameravala kupiti sadno drevje, pa me zanima, ce ima kdo izkusnje z drevesnico špur iz satahovcev?

odgovor na met (nepreverjen)

pozdravljena oseba met.
prej kratkim sem v Drevesnici Špur kupila sadno in okrasno drevje . Sadno drevje smo kupilo že več let nazaj , rastline so zelo kakovostne in seveda tudi ugodnejše kot v drugih prodajalnah.Sem pa videla da sedaj izdelujejo tudi spletno stran . Za povpraševanje jih lahko kontaktiraš tukaj : http://www.drevesnica-spur.com/
Lahko ti pa povem da sem za sadno drevje plačala nekje 6-8 € na kom .V Kalia sem pa videla po 16€ . Priporočam nakup . metka

Drevesnica Špur (nepreverjen)

Samo ne nakladajte, da ste kupili to in tisto v tej spoštovani drevesnici! Kako le, če sadnega drevja sploh ne držijo! Okrasno pa tisto, no mislim, da le tisto s katerim ni dosti dela. Klicala sem tja telef. in je mlajši gospod (starejši je bil vsaj toliko vreden da je vzel nazaj kar je prodal suho- mrtvo, ta zdajšnji lastnik pa se zraven njega prepiral, da je kostanj živ in ga ni hotel menjati) ta mlajši ni imel nobenega drevesa!!! Nima niti okrasnega, pravzaprav tega katerega iščem in ga trenutno nimajo v Obi-ju. Ti se niti ne spomnijo, da bi to imeli, bolj vemo kupci kdaj so kaj prodajali. V tem Prekmurju je vse nekam apatično, neposkočno - leno. Najprej je to vidno na prodajalcih, tudi v drevesnicah. V Kaliji in Hoferju se jim ne ljubi niti zalivati tega kar prodajajo...

In reply to by odgovor na met (nepreverjen)