Potrebujem krovca da mi pokrije 70 m² strehe z pločevino.Prosim nasvet koga najeti za to delo.Iščem bolj ugodne krovce

Komentarji (7)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
rakičanec

Potrebujem krovca da mi pokrije 70 m² strehe z pločevino.Prosim nasvet koga najeti za to delo.Iščem bolj ugodne krovce

j76
Landini

Montaža Graj www.montaza-graj.com/. Za moje pojme eno najbolj resnih podjetij v Pomurju. Držijo se rokov in vse kar se zmeniš drži.

komentator

Najbokše ka se zgučiš z kaknimi delavci pa na črno napravijo za več kak pol cenej. Eno par znan ka so jin mađari pokrivali strejo ka so dosti bole ceneje samo neman naslova. 

anja1

Krovska in tesarska dela  Lačen Janez iz Kukeča privatnek
ali pa  Janko Škraban Sela na  dela na čarno samo ti pa na konce dela tak zračuna ka te na rit vrže pa še dela ne oprave kak trebej 

krovko (nepreverjen)

pozdravljen.ravnokar so nam končali in smo zelo zadovoljni.delo narejeno kvalitetno in tudi zelo ugodno. [email protected] kontakt-070385283

Slaba izkusnja… (nepreverjen)

V vednost.
Pazite se cloveka, ki se izdaja za krovca z imenom Franc Bojec iz Kamnika. Starejsi naglusen moski, ki pobere denar, na strehi pa pusti ogromno skodo. Jaz sem k sreci v kratkem to ugotovil s pomocjo izkusenih krovcev. Franc Bojec je napako priznal in obljubil vracilo denarja, kar se pa seveda ni zgodilo.
Ker sem šel malo globje sem izvedel da je denarno oskodoval se veliko drugih ljudi. Upam da se se kdo ne oskoduje.