Potrebujem krovca da mi pokrije 70 m² strehe z pločevino.Prosim nasvet koga najeti za to delo.Iščem bolj ugodne krovce

Komentarji (13)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
rakičanec

Potrebujem krovca da mi pokrije 70 m² strehe z pločevino.Prosim nasvet koga najeti za to delo.Iščem bolj ugodne krovce

j76
Landini

Montaža Graj www.montaza-graj.com/. Za moje pojme eno najbolj resnih podjetij v Pomurju. Držijo se rokov in vse kar se zmeniš drži.

miran159

Ne drži se on ničesar, saj je obečal in to 2x, da pokliče in se zmenimo... Niti tega se ne drži!!!

In reply to by Landini

komentator

Najbokše ka se zgučiš z kaknimi delavci pa na črno napravijo za več kak pol cenej. Eno par znan ka so jin mađari pokrivali strejo ka so dosti bole ceneje samo neman naslova. 

anja1

Krovska in tesarska dela  Lačen Janez iz Kukeča privatnek
ali pa  Janko Škraban Sela na  dela na čarno samo ti pa na konce dela tak zračuna ka te na rit vrže pa še dela ne oprave kak trebej 

miran159

Nam je Bernjak Beno delal ozemlitev, delal?! Tako, da sva midva z žensko kopala okrog svoje hiše, on pa hodil govorit koliko še morava skopati. Potem najino delo zaračunal- sebi, kot bi njegov Terninovec kopal! Potem so te žice od ozemlitve štrlele iz zemlje, zato se odločimo, da naj potegne še navzgor in izgotovi strelovod. VSE PA ZATO, KER NJEGOVA ŽENA VIDA NI NEHALA ŽALITI, DA TEJ NJIMAKI NIMAJO PAMETI, NIMAJO DENARJA, NIMAJO … VSAKIČ KATI PRŠA, POTEM ŽE DO NEVENK IN VSEH BELTINKINIH. Odgovor sem ji dal takšen, da sem ga poklical z namenom naj napravi strelovod, takoj rafal vzklikov, da mu ne bom plačal. Pa je dobil plačilo, na računu je napisal še ozemlitev, to je že enkrat zaračunal ( tudi moje kopanje). Ozemlitev in strelovod 1330€ kot računajo v Ljubljani ua srednje veliko hišo, naša pa je najmanjša, norčujejo se tudi iz tega, da je kot vikend. Namen te objave pa je: zaračunal je ozemlitev 2x, zaračunal je strelovod po najvišji možni ceni v državi. Moja žena lastnica grunta, tega je podedovala, nihče od sestričen in bratrancev ni hotel tukaj živeti, med mejaši kateri očitajo, da so dali primaknili ozkemu Koudilovemu gruntu- vsak po 1m svojega grunta. Potem je Martina Škafar imela opcijo, da se vse reši tako, da jim vrača. Kako? Z isto mero dobrote. Najprej krovcu, tam kjer se ne more pripeljati na svoj dovoz (ta je bil skupni, bolj natančno še preden so si gaj naredili Bernjaki za parcelo- JE BIL KOUDILOV), tam je dobil že njegov oče 70cm za lažje speljevanje na to njegovo ulico, katera je bila pred odvzemom z sodnikom Casarjem, se pravi po sodni poti je postala Bernjakova, pred tem bila skupna dovozna pot. Za lažje speljevanje na ˝svoj˝dovoz je dobil (ker tožil-podkupil sodnika) njegov oče. Tisti spomenik, na katerem ima nabiralnik je naša last, se pravi moje žene Martine Škafar Ižakovci 159. V drugo njegovo dobrobit mu je ponudila 187 kvadratov zazidljivega zemljišča, za drobiž. Cena 500€ je že itak premalo, ko pa 3x plačala na Upravni enoti in še prepis in še Geotim, ti ostane le to, da nekam napišeš. Ko pa bi bilo samo to, geometra Tratnjeka naj tudi plača neumnica katera misli, da bo rešila večno nezadovoljstvo Bernjakovih, češ koga so to oni dobili medse, koga oni morajo trpeti med sabo, naj Marton Nada spodbudi svojega vdanega ji sineka, naj se zmirijo z Senicovimi in naj gredo do Zvonkoja, naj ta uredi, da bodo dobili vse tožbe. TOŽI PA NAJ ČAROVNICA, SAJ ITAK NE VE KAJ JO ČAKA. Zdaj je že itak vseeno kaj bo kdo mislil, ko to bere, vseeno je, kaj se bo zgodilo(ponovno) od strani oblastnikov, ali bo dobila na dom intervencijo ali bo prišla občinska inšpekcijha z 400€ globe, ker ne odstrani previsokega grmičevja in sadi rože na javno površino. Vseeno je, če bo CSD rovaril in gledal v njene lonce (lonci so vedno aktualni, z njimi zabija njihova tarča 10.12.2019 so tožarili na Okrajnem sodišču, poslali so Nado in Mariško Žižek). Gonja se začela, ko čarovnica očitala plačilo Geotim geometrov, te je Vida Bernjak odjavila, ker nekaj sumila, zato najela Tratnjeka, tega bi naj plačali polovico, kar pa ni bilo. Zato naj oblastniki začnejo z pregonom. Najbolj občutljivo, posebno duševno ranljivo, ni težko razburiti, zdaj to počnejo že vsi, zato vprašam javno; kako vam to gre, kaj vas žene, zakaj ne prenehate, kaj za psih. bolezni imate v tej svoji manipulativnosti, in končno kako vas ni sram? Ali pa vas je, zato tega pripisujete svoji tarči. To, da ste prišteli naša oba dečka vas bo stalo tistega 70cm, kako boste speljevali na ˝svoj˝ dovoz, to ste že razmišljali, prav zato se tarče po vsej sili hočete rešiti. To je vsa poanta tega lova na čarovnico.

In reply to by anja1

krovko (nepreverjen)

pozdravljen.ravnokar so nam končali in smo zelo zadovoljni.delo narejeno kvalitetno in tudi zelo ugodno. [email protected] kontakt-070385283

miran159

Pa kaj še nebi hvalil, saj ne dvigne telefona, ta tvoj na št. 070... Torej tudi delal nebo!

In reply to by krovko (nepreverjen)

Slaba izkusnja… (nepreverjen)

V vednost.
Pazite se cloveka, ki se izdaja za krovca z imenom Franc Bojec iz Kamnika. Starejsi naglusen moski, ki pobere denar, na strehi pa pusti ogromno skodo. Jaz sem k sreci v kratkem to ugotovil s pomocjo izkusenih krovcev. Franc Bojec je napako priznal in obljubil vracilo denarja, kar se pa seveda ni zgodilo.
Ker sem šel malo globje sem izvedel da je denarno oskodoval se veliko drugih ljudi. Upam da se se kdo ne oskoduje.

Bojaan91

Tudi mene zanima kdo je dober krovec za pleh... Še kakšen predlog?

Bojaan91

Predvsem me zanima za kritino Gerard... Ima kdo Decro?

legitbristol2

Kaufen Sie einen echten und echten Reisepass (Website..https: //worlddocumenservices.com). Führerschein-ID-Karten Whatsap-Kontakt: +43 681-20883220Wir bieten nur hochwertige Originalausweise und Reisepass, Visum, Fahren anLizenz, ID-KARTEN, Heiratsurkunden, Diplome usw. kaufen jetzt qualitativ hochwertige Wehaben die besten HOLOGRAMME UND DUPLIZIERMASCHINEN Mit über13 Millionen unserer Dokumente sind weltweit im Umlauf.Kontakt E-Mails: =========== [email protected] Unterstützung: =========== [email protected] ....... https: //worlddocumenservices.com/Website ....... https: //worlddocumenservices.com/Whatsap-Kontakt: +43 681-20883220-IDs scannen-ja…-HOLOGRAMME: IDENTISCH-BARCODES: IDS SCAN-UV: JA-PassFAKE IDS MIT SCHNELLEM VERSAND - E-MAIL-UNTERSTÜTZUNGGefälschte IDs Over State-Führerscheinkarten und State IDKarten verfügbar. Inklusive staatlichem Führerscheinhologramm und Magnetstreifenoder Barcode auf der Rückseite. 2 Werktage Versandauftrag (Versand undHandhabung). Die BESTEN authentischen gefälschten IDs im Web.Gleiche Qualität, hohe Auflösung, die das Department of Motor Vehicles verwendet.Senden Sie die aktuelle JPG- oder GIF-Datei der aktuellen Lizenz mit Bildund Änderungen in NAME, DOB, LIZENZNUMMER, EINSCHRÄNKUNGEN usw.Wir produzieren die beste gefälschte ID online. Wir verkaufen gefälschte IDs für Großbritannien und die EU.Australische gefälschte ID und gefälschte IDs für viele andere Länder von gefälschtenPässe zu gefälschten Führerscheinen zu gefälschten Kontoauszügen haben wir IhreIdentifikationsbedarf abgedeckt. Unsere gefälschten IDs enthalten alle Sicherheitsfunktionenwie echte Hologramme, ultraviolette Wasserzeichen, Tiefdruck,Spezialpapier, Leuchtstofffarben, RFID-Chips, Strichcodes entsprechendIhre Daten und mehr. Unsere gefälschten Ausweise sind identisch mit der realen Nrandere Seite bietet Ihnen diese Qualität, wir sind die besten.Neue Identität schützt Ihre Privatsphäre und nimmt Ihre Freiheit zurück.Kontakt E-Mails: =========== [email protected] Unterstützung: =========== [email protected] ....... https: //worlddocumenservices.com/———————————————-Zögern Sie nicht, uns zu irgendeinem Zeitpunkt und zu jeder Zeit per E-Mail oder Anruf zu kontaktierenDISKRETION.ABSCHNITTE:KAUFEN Sie echte und originelle PASSPORTEHolen Sie sich echte und originelle Pässe USA (USA)Holen Sie sich echte und originale australische Pässe (Australien)Holen Sie sich echte und originale belgische Pässe (Belgien)Holen Sie sich einen echten und originalen brasilianischen Pass (Brasilien)Holen Sie sich echte und original kanadische Pässe (Kanada)Holen Sie sich echte und originelle Pässe von Finnland (Finnland)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.