Nujno rabim nekoga, ki bi mi pokosil dvorišče, nekje 6 arov. Kosilnico imam, dam benzin, torej samo delo

Komentarji (14)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kakšne barve je sonce?

:) (nepreverjen)

Povej kaj več kelko pejnez si pripravlene date ka za 5 eur ti nede tau nišče delo :)

mali kiko (nepreverjen)

Napiste vsaj telefonsko stevilko kam naj poklicem.

tukaj

Nepreverjen, potem mi pa ti povej, koliko bi računal, glede na to, da je vse moje, kosilnica benzin, hrano dobiš in pijačo. No res me zanima, ker ne vem koliko naj ponudim. Vse ponudbe s tel. št. na mail madrogade€gmail.com

:) (nepreverjen)

Glej saj ge te čistak razmem ge njeme tude nebi več dau kak 20 eur za 2 vore ali ne najdeš teh ljudi šteri bi ti šli za 20 eur delat tau san ti ščeu povedate :) san san pred časom isko delavce za v hren 6 eur na voro pa ka misliš ka san koga najšo

In reply to by tukaj

Sandor2 (nepreverjen)

Ce najdes koga ki delo opravi za.manj kot 20 eur mi javi da mu pridem cestitat in mu podvojim tvoje placilo:DD

tukaj

Sandor2, poglej moje stališče. Si brez službe, prideš, pokosiš dvorišče, dela imaš skupaj z malico slabe 2 ure, dobiš 20€, isto narediš še pri mojih dveh sosedih in je to 60€, za delo slabih 6 ur. 60€ x 20 dni˝= 1.200 €, neobdavčenih, kjer nimaš nobenih stroškov, ne gre ti v dohodnino, nič od nič. Ampak kaj, ko se lenuham niččččččččč ne splača, razen da grejo po socialo, pa še tam jočejo, kako ni dela. Pa lepo uživaj v senci, ko bom jaz kosila in nikar se ne jokaj, kako ni dela. Pa lep pozdrav

Sandor2 (nepreverjen)

Jaz imam dovolj denarja, vsak dan hodim v sluzbo..vse kar sem hotel povedati da ti noben ne bo kosil 2 uri za 5 ali 10 eur..niti cigani ne...

In reply to by tukaj

tukaj

Kako to misliš niti cigani ne? Oni so še boljši kot mi beli. Cigani so oni, ki so na sociali in pravijo, da ne bi šli delat za 20€. Navaden delavec, brez stroškov, 10€ na uro?????????? Halooooooooooooooo, pa to še v Avstriji v jeseni ne dobijo za delo okrog hrena. Cigani so tam pridni, jih imajo radi, samo taki, kot si ti Sandor2 me motijo. Si končal kakšno šolo, verjetno ne, ker se potem ne bi spuščal na tak nivo, potem imaš verjetno srečo in dobro plačo, ki je neprimerno visoka, saj ti itak za drobiž ne bi delal. Zdaj uživaj, ne veš še kaj te čaka

njiva

Kak ste leko tak primitivni,ka pa če je človek betežen ali invalid.
Ljudje si moremo pomagati med Srbov,nej je se v pejnezaj,napiši tel.št. priden pa ti zakšenki pokosin

tukaj

Če je človek bolan, ali invalid, se ne bo podajal v to delo in iskal takšno delo. Jaz zastonj ne želim, niti tega, da me nekdo odira. Pa naj doma sedi in joče, ker ni dela in hop veselo po socialo

mali kiko (nepreverjen)

Skom naj kontaktiram .Jaz se pripravljeni pokosite travo

tukaj

Pošlji mi tel. št. na mail madrogade@gmail.com

In reply to by mali kiko (nepreverjen)

mali kiko (nepreverjen)

napiši tel pa te pokličem

whoknows (nepreverjen)

samohodno kosilnico maš? če ne, pa jo trbej še rijvate, te je to še 20 evrov kcoj, hehe..

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kakšne barve je sonce?