Mene zanimle štere je najbokše serviser klim prinas (v Prekmurje) ?

Komentarji (16)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
sebeborszag

Mene zanimle štere je najbokše serviser klim prinas (v Prekmurje) ?

wethesebeborci

Po mojen mnenji: Klima Tratnjek, kaj več pa tu pogleni: http://www.tratnjek.si/

čevapčič himself

.. marjat .. ;-))
.. njihove klime rejsan fajn fudajo ..

msabc

ja, klime T rejsan fajn delajo, pa drage tudi nejso:)

neznanka

ja, samo majo en velki problem...ne da se jin delati...najprej nucajo celo večnost ka se što na tel. javi,...te obečajo ka pridejo....in te jih seveda ni in ni...in še vedno jih ni...pa klima forjan ma iste težave...

elanino

Kolbl Rakičan -resni, hitri, držijo se dogovora.

spooky

jes tuj predlagan Kolbl Rakičan oz. Apolis d.o.o.
www.apolis.si/Apolis_doo,2,0.html

Goricanec

apolis je isti SH*T kak tratnjek in forjan... aja... fontrade san pozabo. Sran je lejko vse po vrsti...

kseniia
spooky

je man z apolis dobre izkušnje- prijazno, kvalitetno...
@Goricanec-zakoj se se pa tebi zamerili?

Goricanec

ista štorija kak pri "neznanki"...

Eboran

Jaz mam klimo Mitsubishi (z vgrajeno toplotno črpalko). Izredno tiha notranja ter zunanja enota (beri neslišno). Seveda inverter varianta.
Nabavljeno pri Izolaterm Skledar, Cankova, cena ca. 700EUR z montažo.
Celo poletje hladil, celo zimo segreval, elektrike porabi za ca. 10-15 EUR/mesec (segrevanje). Vredi zadeva.

jonie

Pa maš en tal serviserov , pri tratnjeki san delo en čas, saj je vredi samo slaba plača itd...
OUČEK v Černelavcaj ali tan negi ,
Odvisno ka za klime maš ka kakšo koli pa keri koli ti nede šao nekšo sranje servisejrat, najbokše ka kontaktejraš enoga od Tratnjekovij dečkov pa ti na čarno naredijo za nekšo pijvo.
Tak se to dela gnes den !

Robert77 (nepreverjen)

Nikoli več ne kupim klime za katero so pooblaščeni serviseri Tratnjek. Pred 1 mes. pred koncem garancije niso v zimskem času uspeli prit pogledat kaj je narobe. Sedaj je klima iz garancije in jih še zmeraj ni bilo. Od tega je že tri mesece !!! Skratka proč od njih.

Jurovšček (nepreverjen)

če imate težave priporočam https://svet-klime.si/klimatske-naprave/
so sicer iz lj, samo so v uglednem času prišli opraviti servis k meni v Lendavo

dzale (nepreverjen)

Tratnjek klima center definitivno najboljša izbira. Kvalitetna izvedba in od njih nikoli ne odstopamo. kapo dol za njih.. Ostalin pa: najlažje je šinfariti okoli, tak je kda si nej z seuf zadovolen šinfaj druge. Oni se rejsan trudijo pa so strokovni, taka za mene bokših nega.

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.