Zanima me s katerimi  gradbenimi izvajalci ste bili zadovoljni oz. niste bili zadovoljni, ko ste gradili hišo. Negativne komentarje podajte raje zasebno. 

Komentarji (8)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
met

Zanima me s katerimi  gradbenimi izvajalci ste bili zadovoljni oz. niste bili zadovoljni, ko ste gradili hišo. Negativne komentarje podajte raje zasebno. 

Landini

Montaža Graj - krovstvo, tesarstvo, žlebarija. Sam pri njih nisem našel nobene napake.
http://www.montaza-graj.com/

alko88

Nan so elektriko delali Elektroinštalacije Drago Kolbl s. p. pa nemamo nobenih pripomb. Pa še vredi so mi svetovali določene stvari. www.elektro-kolbl.si  

LORNA

Midva sva kupila hišo Marles in sicer na ključ, zato so bila vsa podizvajalska dela v njihovi režiji, betonsko ploščo pa nama je delal Ciril Jakob iz Rakičana in je bilo vse dobro narejeno, na rok, ga priporočam.

zvijepadla (nepreverjen)

ga ne priporočam, sploh pa ne plačilo na roke, brez računa, ki je itak blokiran.

In reply to by LORNA

šverc-komerc

štrijanje,fasada-kolmanko motovilci   nega nevol
vodovod-kolbl rakičan 
pri zidaraj pa je problem ka vsi pigejo

trendy

Zidarstvo Maučec Gančani, ocena čista 5, tudi zato, ka njuvi zidari ne pigejo...

kansas

hahaha,kak fčasi zgrabijo,samo ka lejko brezplačno reklamo napravijo.Se vam ne zdi ka so lejko tej reklaqme zavajujoče?!!!!
Lorna-se ti ne zdi,ka bi bilau čista zadosta če binapisal/la,ka vama je betonsko ploščo delo,koga pa zanima če sta kupila Marlesovo hišo.
štrijanje pa fasado znajo naprafte tudi soboški majstre,pa če že reklamejramo-

Albin Albert

Kontrast s.p. v Sam svoj gazda

SLIKOPLESKARSTVO VLADO MIKOLA S.P. Murska Sobota

SLIKOPLESKARSTVO GOMBOC, MATEJ GOMBOC S.P.
pa še in še bi lejko naštevo,pa si se trudijo ka dobro napravijo