... bilo je včeraj/danes 23/24. januar. Je lep, črn, do kolen, dekliški, z unikatnimi gumbi, s šalom v rokavu,  brez etikete, unikaten. V primeru, da je šlo za nenamerno menjavo, ga z največjim veseljem sprejmem nazaj (čeprav dvomim, ker namesto mojega ni ostal nobeden drugi), danes, v nedeljo, 24. januarja, do 17.00, kjerkoli v Murski Soboti (telefon: 041 959 166 - Andreja).

... žal sumim, da je bil namerno ukraden :(

... pa moj osebni nauk v bodoče: Spartakus me ne vidi več (čeprav me je zdaj videl prvič)!

Komentarji (8)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
fifi

... bilo je včeraj/danes 23/24. januar. Je lep, črn, do kolen, dekliški, z unikatnimi gumbi, s šalom v rokavu,  brez etikete, unikaten. V primeru, da je šlo za nenamerno menjavo, ga z največjim veseljem sprejmem nazaj (čeprav dvomim, ker namesto mojega ni ostal nobeden drugi), danes, v nedeljo, 24. januarja, do 17.00, kjerkoli v Murski Soboti (telefon: 041 959 166 - Andreja).

... žal sumim, da je bil namerno ukraden :(

... pa moj osebni nauk v bodoče: Spartakus me ne vidi več (čeprav me je zdaj videl prvič)!

Qlimax

Ne razmin folk zakoj tan drage jakne, plašče piščavlejo,  če pa tau javna garderoba ge nega nikše kontrole nad temi jaknami in se zna ka se tan že dugo kradne pa zaminjavle in de se tau dale tak delalo,  če nedo v spartacusi tau garderobo malo spremenili.... Jes rajši v avtoje nijan ali pa na sebi man pa nega nikdar nevol...vaček pa vupan ka nazaj dobiš plašč.

fifi

... mislin, ka smo ga najšle. Oča šou po njega, sodeč po opisi gumbov prek telefona, je moj :D jupijeeeeej!!!!

administrator lejko temo zbriše, ge pa v Spartakus segli nejden več :)

aja, če že idete kadit, pa si za tevi dvej minuti kisikove palčke plašče sposojate, te jih prosin vrnite na isto mesto, kak ste jih zeli ;)

rooskie

samo telko če se ge praf spomnen so nan enkrat razlaložele ka je po zakone  lastnik lokala odgovoren za plašče, če ma garderobo. Pa čiglij skoz napišejo ka je na lastno odogovornost so odgovorne za izgubo stvari. Samo narod to ne vej, pa se nikdar ne bune.

Drugače pa kak je qlimax napiso, ne ven zakoj nosite takše stvari ven, če znate ka se lejko zgibijo. Ge ponavade pistin v avte, pa zemen kakšno jopico. Ne je vreden moj plašček tistega šminkeranja pa kazanja,  ka bi ga ge zgibila tan :)

fifi

... jao, neje moj plašč celo bogastvo, je pa edina zimska cota, ka jo man :) zašila mi ga je mama, zato mi telko pomejne, ker je unikaten. Šola za drujgeč. (samo te moren najte nekoga, ka je z avtojon, ker ge san iz MS, pa nemo te zaj z avtojon šla do ta, ka mo si plašč - v ton primeri mojo edino zimsko coto - v avto dala).

vse vredi, vse fajn, doma se že smijemo s toga, kak si je nešče sposodo za iti ven na čik, pa od nevoule, kakše lejpe plašč ma, pozabo, na keri kraj more vrnote. Ge san pa tuj nej vse pohištvo prešnofala, na kakšej cotaj lidje po fotelaj sidijo.

rooskie

fifi konec dober, vse dobro :) . Ge san nej samo misilila na veliko denarno vrednost ampak tude čustveno :) . zaj znaš ka si moreš nikšo fal zimsko coto kupite, ka boš lejko odla ven pa ti nede žal za njo :) :)

jmzba

haha ka je zaj tu oštarija kriva či so tebi kaput fkradnoli?? so zaradi toga kršili gostinsko etiko?? nej!
mater si predrzna, šmrkla ena ... pa še oča ti more po kaput iti ...

Matisch_

Bravo jmzba to pa je biu zaj dis of fris