Pozdrav. Iščem različne izvajalce katere bom v kratkem rabil. Delam rekonstrukcijo hiše (Dobrovnik) v mansardi. Na novo bo narejena
streha, rušt, okna, stopnice, vhodna vrata, vodovod, ogrevanje, elektrika, tlaki, kopalnica, gips plošče in še verjetno kaj drugega...
Zidarji, krovci, špenglarji, električarji, malarji in drugi ponudbe kar naprej. Delalo se bo spomladi v kratkem. Iščem torej vse, ki so zainteresirani, resni, imajo svojo opremo in orodje, so kvalitetni, se spoznajo in so cenovno ugodni. Lahko mi tudi koga priporočite, lahko domači ali tuji izvajalci.

Komentarji (9)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Gost (nepreverjen)

montaža graj resni zanesljivi priporočam 100%

gost gost (nepreverjen)

Fasada, gips, malarija DAF d.o.o. Bogojina 051/420-130 mislin ka je dobra št. meni so delale pa san fejst zadovolen.

lp Stanko

1000mešter (nepreverjen)
Ne izpostavlja… (nepreverjen)

Ker se nerad izpostavljam po forumih, kot je tale, me zanima, kako je možno stopiti v stik z vami.

Storitve elektroinštalacij, reference v tujini in Sloveniji.

dkdkdkdk

ne izpostavljam, napisi mi prosim zasebno sporocilo.

streha (nepreverjen)

prosim javite se na tel-031-213-208

renda1 (nepreverjen)

Vodovod Kapljica Akva Miran Žibrek, malarija oz.fasada Bransberger zdaj ima to Tomaž Merica. Oba majstra kapo dol prišla pogledat ,dala predračun naredila in kasirala kot je bilo dogovorjeno. Res vse pohvale.

see (nepreverjen)

Zidarska, korovsko kleparska dela. 070 770 162

Boris Črne (nepreverjen)

Nudimo gradbene storitve, vse ki jih imate omenjene v povpraševanju. prosimo vas, v kolikor imate popise, da nam jih pošljete za pripravo informativne ponudbe. V kolikor popisi še niso pripravljeni, nam sporočite ali je možnen ogled objekta za pripravo ponudbe. Zahtevek pošljite na: [email protected]
[email protected]