Iščem inštrukcije matematike (faks) za predmeta Matematika 1 (bivša Analiza 1) in Diskretne strukture. 

Komentarji (6)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
stackoverflow

Iščem inštrukcije matematike (faks) za predmeta Matematika 1 (bivša Analiza 1) in Diskretne strukture. 

DELFIN

ja je to možno na [email protected]

instruktor

staoverflow a mogoče še iščeš inštrukcije za matematiko? ges inštrueram. analizo 1 in diskretne obvladam ful. dejavnost-inštrukcije mam tudi registrirano(s.p.), ura inštrukcij je 12 €. pokliči me na 041 537 639, in tudi če še kdo drugi nuca inštrukcije za matematiko me leko pozovej. inštrueran za osnovno šolo, srednje šole in tudi študente.

instruktor1 (nepreverjen)

nudim inštrukcije iz matematike za osnovne,srednje in višje šole kakor tudi za študente. sem iz Grad-a na goričkem. več informacij in mojo mobi številko lahko najdete na moji spletni strani: www.instrukcijezamatematiko.si

Evgenij (nepreverjen)

Pozdravljeni, sem dijak gimnaziji (2letnik) in kmalu bomo pisali test iz matematike. Iščem takšnega inštrukterja ki bi ga lahko pisal z mano skupi, ubistvu da ga on rešuje jaz pa sam prepisem.. Nebi rekel da ne znam matematiko, ampak se mi preveč nabralo ostalega in zdej nimam casa da bi se kej naucil, tako da zlo potrebujem pomoc. Prosim da me kontaktirate preko gmaila ([email protected]) ali preko telefona ali sms (+386 64 209 514)

Evgenij (nepreverjen)

Pozdravljeni, sem dijak gimnaziji (2letnik) in kmalu bomo pisali test iz matematike. Iščem takšnega inštrukterja ki bi ga lahko pisal z mano skupi, ubistvu da ga on rešuje jaz pa sam prepisem.. Nebi rekel da ne znam matematiko, ampak se mi preveč nabralo ostalega in zdej nimam casa da bi se kej naucil, tako da zlo potrebujem pomoc. Prosim da me kontaktirate preko gmaila ([email protected]) ali preko telefona ali sms (+386 64 209 514)