pozna kdo kaknega inštruktora leko tudi dijaka oz študenta ki obvlada srdnješolsko matematiko 3.4 letnik zdravstvene šole..kontakt bi prosla

Komentarji (11)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
a (nepreverjen)

to bil moj oče znani matmatik žal je umrl zdaj januarja in jočem ko berem ta oglas tako u hudo je in kako je rad vsakemu pomagal..kakšna pa je snov.

Jernej14_ (nepreverjen)

Poznam osebo,ki uspešno inštruira matematiko. Pokliči me 041-209-782.

Gost (nepreverjen)

Jaz pa inštruiram angleščino, potrebuje kdo?

---
Lp
Č

[url=http://web5.si]moja web5.si stran[/url]

Gost (nepreverjen)

Jaz ne inštruiram nič. Me kdo rabi? Kontakt na zs.

geodet (nepreverjen)

Zdravo, zaj, ge nejsan diplomejrani matematik, san pa študent 1. letnika geodezije, ge mamo matematike več kak preveč. Če boš nucala inštrukcije po 5.juliji (do 5. julija mamo izpite), ge lejko priskočin na pomoč. Samo prvo tu napiši, ka nemo zašenki davo mojoga telefona na internet...

zvezdica22

Zdravo!Geodet,vidim da ponujaš inštrukcije matematike in si študent prvega letnika geodezije..Tudi jaz sem pri koncu študija geodezije pa mi je ostala matematika..Kaj mi lahko napišeš prosim tvojo telefonsko številko,ker nujno rabim pomoč..Hvala

In reply to by geodet (nepreverjen)

pijemvodo

piši na [email protected] se naprej zmeniva

oven (nepreverjen)

za mene je najboljši inštruktor Tadej z Grada. njegova numera je 041 537 639

maj48 (nepreverjen)

na e-matematika.si je sam 30 eur za cel let.

Majo prek neta, filme z razlago, formule pa naloge. pri nalogah imaš cel potek reševanja, namige, če ne veš kako začet. Se full splača. Jaz sem uporabljal kot dodatno zraven inštrukcij za dodatne naloge s celimi poteki reševanja, včasih pa namesto inštrukcij ker so gor filmi, kjer razložijo snov pa rešijo naloge in mi je bilo dostkrat že po tistem razumljiv. K sem si dvakrat pogledau pa mal vmes ustavu.

Poglejte če vam tut pomaga

inštruktor-Grad (nepreverjen)

če vas zanimajo kvalitetne inštrukcije matematike tako za osnovno in srednjo šolo kot tudi za študente najdete več informacij na moji domači strani,sem iz Grada na goričkem: www.instrukcijezamatematiko.si

tadejk

Nudim inštrukcije za matematiko in fiziko, sem iz Grad-a na Goričem, v Prekmurju. Cena za osnovno in srednjo šolo je 14€ na šolsko uro, za študente pa 18€. Tel: 041 537 639 , www.instrukcijezamatematiko.si Tadej Kisilak, s.p.