Zdravo,
je tu kdo ki inštruira ali pozna koga, ki inštruira fiziko - gimnazijska raven, a za faks (fizioterapija)? Snovi za izpit so Biomehanika, Tekočine, Termodinamika, Nihanje in valovanje, Valovanje: zvok in svetloba, Elektrika in magnetizem, Nihanje, Sevanje, Plinski zakon, Temperatura, Toplota in energija;
Lahko pridem tudi na dom v MS ali okolici.
Prosim - hvala! 

Komentarji (10)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
ledenka

Zdravo,
je tu kdo ki inštruira ali pozna koga, ki inštruira fiziko - gimnazijska raven, a za faks (fizioterapija)? Snovi za izpit so Biomehanika, Tekočine, Termodinamika, Nihanje in valovanje, Valovanje: zvok in svetloba, Elektrika in magnetizem, Nihanje, Sevanje, Plinski zakon, Temperatura, Toplota in energija;
Lahko pridem tudi na dom v MS ali okolici.
Prosim - hvala! 

ponosen_prekmurec

www.facebook.com/pages/Atelje-znanja-Simon-%C3%9Clen-sp/386703111373466

Eti maš Simona Ülena, profesora na GFML, mislin ka ma magisterij, dela pa lekar tudi doktorat (ali pa ga že ma)
   :)

petrapetra

Ojla,

sem ti poslala zs.

lp, petra

stackoverflow

OP se opravičujem, da ti kradem temo.
Mi lahko priporočate koga za matematiko? Analiza 1 in Diskretne strukture.

savajun

Če iščete inštruktorje ali inštrukcije lahko tukaj objavite oglas www.instruiraj.me/.

veliska

mah, najbolj sigurno inštrukcije najdete na OpenProf.com. Direkten link:
inštrukcije matematike
inštrukcije fizike

kul je, ker je na portalu še en kup nalog.. jaz si redno pomagam.. direkt link:
matematika vaje
fizika vaje

alan (nepreverjen)

odličen inštruktor je tadej iz Grad-a. mobi:041 537 639

mirko_77

Tisti, ki potrebujete inštrukcije fizike, si lahko pomagate s to stranjo http://www.instrukcije-edoktrina.com/instrukcije-fizike/

Izjavajo jih v vseh večjih mestih po Sloveniji.

inštruktor Tadej (nepreverjen)

pozdravljeni. če rabite uspešnega inštruktorja ki nauči tako da se potem v šoli ocena res tudi popravi, me pokličite na: 041 537 639. sem iz Grada na Goričkem. sem izkušeni inštruktor,inštruiram že več kot 15 let. imam tudi spletno stran kjer si lahko o mojih inštrukcijah preberete tudi kaj več: www.instrukcijezamatematiko.si lep pozdrav, Tadej

mlinamuri

Za pomoč pri fiziki za srednje šole, gimnazije ali fakultete, kjer je potrebno znati to snov, npr. fkkt, ali zdravstvena fakulteta (fizioterapija) naj povem da nudimo kakovostne individualne inštrukcije fizike, ki pa so v Ljubljani. Še povezava: https://simpleks-5.si/instrukcije-fizike/