Pozdravljeni!
Prosim svetujte mi katera gradbena podjetja ( zaželjeno v Pomurju in okolici, ni pa nujno) so najboljša, profesionalna in najbolj zanesljiva, v glavnem top of the top za gradnjo hiše ...
Hvala in lep pozdrav!

Komentarji (6)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Sophia

Pozdravljeni!
Prosim svetujte mi katera gradbena podjetja ( zaželjeno v Pomurju in okolici, ni pa nujno) so najboljša, profesionalna in najbolj zanesljiva, v glavnem top of the top za gradnjo hiše ...
Hvala in lep pozdrav!

rooskie

mislen ka boš tu kaj uporabnoga najšla. Forum majo tude, taka tan tude lejko pitaš
http://www.podsvojostreho.net/vsebina/

š_tudent

Sophia.....

Gradbeno podjetnje ti nebi znal svetovati kero je med ta boljšimi v Pomurju. Bi te pa vprašal za kakšne namene gradnje gre, ali je to hiša ali poslovni objekt.
Glede na to da smo pred kratkim renovirali hiso, nadzidava itd.... ti vem povedat samo to, da nobeni delavci niso odšli od hiše da nebi bilo potrebno popravilo ali nevem kaj.....vedno so prišli nazaj in se nekaj zgovarjali pa take finte.
če hočeš imeti dobro zazidano hišo, se pravi radijator na stenah raven, kable ki potekajo v notranjosti sten cele( pri nas so vrtali nosilce za radijator pa so prevrtali kable, tako pustili.....mi smo to potem ugotovili to tako da smo imeli na dan po 3krat izpade elektrike....), parket so popravljali 3krat-potem ne podlagi sodnega izvedenca več niso delali oni ampak drugo podjetje itd......
skratka moram imeti dosti več pojma kot pa tisti ki ti gradijo hišo! Dela se zelo površno in nekvalitetno. Če ti delavec pove da bo recimo nek material kar vredu za to hišo, vprašaj še drugega in mogoče vzami malo boljšega, ker če ti pove da BI NAJ BILO TO VREDU, potem to ni vredu ampak je nek zasilni izhod, ki bo držal par let, potem pa spet moraš menjat.....
če kaj rabiš piši na zasebno...

Sophia

Hvala lepa za odgovore!
V bistvu je hiša zgrajena, prizidali bi le en del + rekonstrukcija celotne strehe. Sem pa ziher, kot pravi š_tudent, da bojo potrebni popravki na dosedanji zidavi ... Zato bi res prosila, če kdo ve za kakšno striktno profesionalno podjetje za gradnjo, naj mi prosim svetuje pri izbiri ... in če kdo mogoče ve za koga, ki izdeluje pohištvo v antičnem stilu (stilno pohištvo) po naročilu? Ali morda prodaja antično pohištvo ...
Lp

š_tudent

hmm, Gomboc, Maučec.....se še ziher kaj spomnim, samo izkušenj pa neman dosti z njimi, za pohištvo pa opijtan, samo konec tedna prlej nejde.....me kaj opomni

načrtovanje in… (nepreverjen)