Pozdravljeni. Jaz bi samo vprašal če kdo ve kaj moram narediti ker mi ne gre downloadati glazbe iz Youtuba. Uporabljam program DVD Video Soft Free Studio in brezžično satelitsko internetno povezavo. In ko mi v programu naloži mi izpiše da ne gre in da naj preverim proxy. 
Pa me samo zanima če kdo ve kaj moram narediti.

Komentarji (10)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
mica60

Pozdravljeni. Jaz bi samo vprašal če kdo ve kaj moram narediti ker mi ne gre downloadati glazbe iz Youtuba. Uporabljam program DVD Video Soft Free Studio in brezžično satelitsko internetno povezavo. In ko mi v programu naloži mi izpiše da ne gre in da naj preverim proxy. 
Pa me samo zanima če kdo ve kaj moram narediti.

melita22

downloaday youtube downloader,kopiraj cel link vanj in ga prenesi.tu je link.

youtubedownload.altervista.org

melita22

če kaj ne boš vedel,me vprašaj.
lp

žaže

DVD Video Soft je čist OK in rajše ne menjavaj za noben drug crap, ker večina jih dela kakši mesec te pa malo spremenijo stvari in programi več ne delajo.

Preveri, če maš ZADNJO verzijo DVD Video Softa, ker tou je fejst pomembno zaradi hitroga razvoja YouTube-a. In resno ti svetujen ka nejdeš dol s toga programa, ker je daleč najbokši, tudi kar se same kvalitete tiče, nemaš nadležnih čakalnih vrst kak pri online variantah ipd.

Če nede še vedno delalo, ga zbriši in ponovno naloži. Kar je kolega pred meuf napiso je pa samo komponenta DVD Video Softa, tak ka tou je isto.

mica60

Hvala vsem

Boltzmanovakonstanta

downloadaj si Audacity program za snemanje bilokaterega zvoka iz tvojega računalnika, potem pa si datoteok WAV spremeni v MP3 (downloadaj si kakšen dober converter za to). WAV so velike datoteke.

Ali pa 2. možnost. Program za snemanje imaš že na računalniku; pojdi pod start., razvedrilo/razvedrila, Volume Control, lastnosti(properties). Namesto predvajanja označi "snemanje", če še nimaš označeno "line in", ga označi. Lahko tudi stereo mix. Odpri Snemalnik zvoka (ponavadi pod Volume control) in snemaj.
Edina pomanjkljivost je v tem, da lahko snemaš samo 1 min. Morda se da to nekako ponastaviti in prilagoditi, drugače pa se da posnetke lepo zlagati skup. :D

Z Audacity si ponavadi sestavljam zanimive zvoke iz narave, npr. dež, vodo in dodam kakšno budistično mantro. Se da marsikaj narediti, pa ni potrebno poznati "Youtube download" programov.

Dada1 (nepreverjen)

Zbirate komentarje?

gouvoude

Od zdaj naprej, boste imeli priložnost, da vstopijo neposredno v
kontaktirajte vlagatelje, ki vam lahko pomagajo pri projektih. Prosimo, pokličite nas po elektronski pošti : [email protected]

Prosimo, upoštevajte področja, kjer vam lahko pomagamo.:
* Financiranje kreditov
* Posojila za nepremičnine
* Posojila za naložbe
* Samodejno posojilo
* Konsolidacijski dolg
* Kreditna linija
* Druge hipoteke
* Kreditni odkupi
* Osebna posojila
Za več informacij prosim odgovorite z našim naslovom.
Prosimo, pokličite nas po elektronski pošti : [email protected]