Zanima me, če kdo lahko priporoča kakšnega dobrega zidarja, ki ima normalne cene

Komentarji (10)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
blbl (nepreverjen)

Dengrad; rajbar denis

Ooo (nepreverjen)

Zalig bistrica, ali duric, bodonci

jupi (nepreverjen)

najdi si ednoga privat šteri je nej tresnot na pejneze,pa nekaj kolegov pa de te najceneje prišlo

miran.lorencic… (nepreverjen)

Kje naj najdem katerega majstra še, če so pa vsi zasedeni ?
So pa 2 okni obzidali delavci od vodovodarja ˝naši to napravijo...˝ Tako je zdaj zgoraj pod stropom reška, najbolj vidna od zunaj. Merilci so se vsi zagledali v te dve okni, drugi pa komentirali ali smo tudi to sami delali. Prokleti šušmarji, katera dva sta odnesla 2100 €, delala le nekaj od spiska, se sporekla in z zadnjimi 600€ odšla. Eden se ponujal še dalje. Zdaj se naj javi nekdo, da izštema kar ne morem, boljšega fleksa ali bormašine ne bom kupoval, naj pride, prosim eden, in me reši preklade. Le 12 cm globine je potrebno.

In reply to by jupi (nepreverjen)

dd (nepreverjen)

Gradbenistvo Bencak, Bakovci
Delajo kak trbej pa se cene so normalne.

gost123 (nepreverjen)

Tudi ge se strinjan z Gradbeništvom Bencak iz bakovec. So pravi mojstri.

Anton Novak (nepreverjen)

Rabim mojstra za notranji omet pomožnosti strojni

Max Bent (nepreverjen)

Ocean posojilodajalci in hipoteke Limited za mala in velika posojila z 2% obrestno mero.

Ali potrebujete posojilo za začetek poslovanja ali plačilo računov ?, nudimo vse vrste posojil, zasebnih posojil,
  komercialno in osebno posojilo z zelo nizkimi obrestnimi merami v višini 2% v enem letu do 25-letnega roka odplačevanja kjerkoli na svetu. Ponujamo posojila, ki se gibljejo od 1000 do vsega zneska, ki ga zahtevate, pišite nam danes E-pošta;

[email protected]
[email protected]

+447087694046

busu pablo

Dobro jutro.
Ponujam posojila vsem iskrenim in poštenim ljudem; tiste, ki
potrebujejo kredit v 72 urah in ki lahko povrnejo
denar. Moje posojilo se začne od 3000 € do 1.000.000 € s stopnjo
Obrestna mera 3% na leto za obdobje odplačevanja od 1 do 25 let
. kontakt: [email protected]

Whatsapp: +33785396343

božidar (nepreverjen)