zdravo,
zanima me ali pozna kdo dobro vedeževalko s področja ms ali tudi mb. prosim tudi za kontakt.
hvala in lp

Komentarji (31)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kakšne barve je trava?

olga1

zdravo,
zanima me ali pozna kdo dobro vedeževalko s področja ms ali tudi mb. prosim tudi za kontakt.
hvala in lp

Smiley-SS

Kako to misliš dobro? Tako, ki te dobro pokasira :)

Ker drugače nevem kako bi lahko vedeževalke primerjala :)

lethal lexi

ej nega problema za 200€ ti tude ges napoven prihodnjost 

bojanslikar

Le dve stvari sta neskončni: vesolje in človeška neumnost. Vendar za prvo nisem povsem gotov. Albert Einstein

power.play

Probaj pri Majih, če še kakšni metuzalem živi gnes.Če so zmogli pogled v prihodnost,so mogoče odkrili tudi izvir večne mladosti.

olga1

Če nimate konkretnega odgovora na vprašanje... bi blo boljš da sploh ne odgovarjate....

mickeycek

Vedeževalec Blaž na Net TV zmaga !!!

Freestayler

Men je najboljši Milan Tarot,je edini ki je dokazal,kako je folk neumen in vse verjame!Kaj te zanima Ljubezen?Boš spoznal osebo (saj si ja človek),te zanima denar?Saj boš dobil denar,a je to od staršev,vsak mesec plača pride,kdaj boš umrl,ko bo čas,vse nas to čaka...  Za vsa vprašanja se odgovori najdejo in vedeževalke to vejo dobro izkoristit in se na račun neumno nategljivih ljudeh bogatijo.
Priporočam ti da se poglobi vase in boš v sebi našel odgovore.Če pa želiš ti jaz lahk vedežujem.

Freestayler

Povej mi kaj želiš slišat in ti bom jaz to povedal,samo da boš vesel z odgovorom!

:D

kanžor

@ torej lidgej še majo € ka ta mečejo in davajo šlaugaron @ svašta res .
jaz iz prve roke prerokujem čisto resnico ( vsi bomo enega dneva umrli in da državo vrag gemle )

dupont

olga1 za takše starce kak si pa ti pa bi bilo boukše ka nikdar ne bi interneta meli. še včeraj je internet kvaro mladino, gnes ga že penziči nucajo.

pred več kak desetimi lejtami smo se starešine zgražali nad predpubertetnimi n00bami pa script kiddyji. gnesden so ešče vekši n00bi gratali zlata generacija 50+ keri so do fčera meli navadni pstn, zaj pa od idnouk nemrejo enjati surfati pa smetiti neta.

Milkmouse

Točno tak, Blaž na NET TV! Vse ti čist direkt povej ka vijde v kartaj, rejsan je vedeževalec na meste!

Vipko
tinka78

olga1 tukaj ti hočejo dopovedati, da ne nasedaj vedeževalkam. Večina jih nateguje ljudi, drugi pa so toliko pretkani, da najprej skoz pogovor razberejo kaj te tare in kaj približno želiš slišati, potem ti pa to pove. Seveda na tak način, da popolnoma verjameš v to, kar ti pove.

No, drugače pa je za dobro šlogarco veljala tista gospa iz Pušče. Tudi za eno iz Madžarske, nekje okoli Lentija, sem slišala, da naj bi bila dobra, ampak kot sem napisala zgoraj, ne verjamem v to. Bolj verjamem, da skoz pogovor in tvoje reakcije razbere informacije, ki jih potrebuje ter ti nato pač govori stvari, ki jih hočeš (ali nočeš) slišati.

Jumpi

Ne vem, če ste opazili eno podrobnost pri reklamiranju enega vedeževanja na TV preko številke x**x. Številka navsezanje ni pomembna, pomembno je to, kako so se zavarovali pred "človeško neumnostjo".
Ponujajo namreč vedeževenje, ki ga opravljajo SVETOVALCI (ne vedeževalci).
Nasvet, ki ti ga da svetovalec, je pa pač nasvet, ki ga lahko poslušaš ali pa tudi ne. In če gre karkoli narobe, ogovornost pripiši sebi.
Olga1, pri tebi pa je zanimivo predvsem to, da iščeš vedeževalko. Tako lahko že v osnovi predvidevam, da ne zaupaš moškim, kaj šele vedeževalcem moškega spola. Pa si napisala samo en stavek. Samo iz tega podatka lahko marsikaj sklepam..., tako da rajši pamet v roke.

dupont

jumpi, pa te še alfi nipič deli svojo izkušnje? vejpa znaš, ka do se telefoni crvli, tak do lidje zvali. na sveti je vse puno golazni. recimo primer enoga čist okej strica na eni lokalni tv, keri je dosta gučo o tej splošnij zeliščaj pa čajih pa čorbicaj za stare mame. vse lepo in praf, rastlinice so dokazano "blagodejne". ali da ti čuješ, kakši pacienti so pa gledalci. nemreš da se načudiš :D

Jumpi

Za Alfija ne ven, je pa lekar Otto.
Ker se ti oglasi tak lepo vrtijo, očitno posel cvete, saj smo ljudje vseh vrst in tako obstaja po statistiki določen procent ljudi, ki zapolni to tržno nišo.
Prerokovanje je vedno obstajalo in očitno bo tudi v bodoče. Večja bo kriza, več bo tega. Problem nastane, ko taki svetovalci, svetujejo nekaj oh in hoh, se pa zadeva zalomi. Ker so pričakovanja velika, vložki veliki,... sledi veliko razočaranje, ki lahko zapelje človeka marsikam.
Primeri, kot je Otto, so pa redki. Otto je veliko delal in veliko prepotoval, da je ustvaril svojo bogato kariero. Če se ne motim, je pred leti dobil tudi nagrado za življenjsko delo in jo zavrnil. Torej je za njegov uspeh bilo potrebno delo. Res pa je, da je mogoče odraščal v času in okolju, kjer je bilo več prisotnega prerokovanja. Ampak takrat še niso obstajali svetovalci na x**x.

Purpl

Ena obstaja v ms!!Do zdaj je mojen kolegican pa znancon vsen napovedala praf.Inok je šla mimo moje koelgice kera je delala pa jo je gledala v oči pa njej pravla ka de drugo leto zanosela pa mela deklico.Diklina se je pa feejst dugo trudela ka de zanosela.In nasledenje leto je resan diklina gratala noseča in rodila deklico.Enome drugome je pravla ka de mogo iti k dr.ka vaček de mel probleme z xxx boleznijo.Pa je dečko šau po enon cajte in so njeme resan odkrile prave čas to bolezen in se leko zdrave.
Nej me direkt pitate kera je ka neven kak njej je ime.Samo znan ge je doma približno to pa je tude vse.In nej mus ka de te sprejela.Ka ne sprejme vse ka njej trka na vrata.

penca (nepreverjen)

Zdravo, jaz sem bila pri eni v Mariboru, pol leta nazaj pa je zadela vse kar je rekla(za preteklost). Cena je dejansko mala za cas ki si ga je vzela. Ni imela pripomocka ampak je gledla mene v oci :) Izkusnje vam lahko napisem na mail katja.katjica86@gmail.com

jaka.zemljic@g… (nepreverjen)

prosim za izkušnje

In reply to by penca (nepreverjen)

Aria (nepreverjen)

Zdravo,poznam in imam izkušnje z zelo vredu žensko, ki mi je vse napovedala v nulo,je pa iz okolice Lenarta...gleda v karte in ima zelo močno intuicijo...njen mail...eli.homec1@gmail.com.

zoro05

Aria, torej, kaj ti je napovedala, kdaj boš umrl/a- leto, mesec, da? Vse torej veš. Se boš vedel pripravit za onkraj.

zoro05

Dupont!!!

Tudi jaz sem skoraj penzič. Smetim net, kaj pa ti?

Manj smeti net in si prisluži in dočakaj penzič. Če nekdo vpraša za vedeževalca je to njegova stvar, oprosti, ti pa obrneš na glavo. Kdo je za to, je pač zato. Ni bilo vprašanje ali iti k vedeževalki ali ne iti. Preberi vprašanje: Katera vedeževalka? Je tako? Ni bilo vprašanje, se verjame ali ne? Je tako G. Dupont

Gost (nepreverjen)

moja je tudi hodla k vedeževalki...ko pa je prišla domov me je pa takoj naskočla...pa jo pitan..."stara ka pa je tebi gnes"...te pa mi odgovori..."vedeževalka mi je rekla,da ti nede več dugo stal,če še ga ščen ene par krat trdoga notri met,naj izkoristin priliko dočič de trd...

Mia Maja (nepreverjen)

Bila sem pri g.v Lenartu in moram reči, da so se tudi meni dogodile stvari po napovedi,zares je dobra,dosti je videla in mi pomagala iz določene situacije.Aria ,hvala ti,lp

savudrija (nepreverjen)

Tako, da gre zaupat gospe z Lenarta. Nekaj me zelo muči in upam, da dobim pravilen odgovor.

uniemprego24

Financiranje posojilo denarja za rešitev finančne težave (borut.martin@gmail.com)

zdravo
Prosim vas, da stik s tem radodarni in iskreni Gospod, ki je dopustil, da opravi svoj projekt in plačati svoj dolgov, kar me posojilo v višini 51,800 €. Objavim to sporočilo, ker je naredil dobro in želim, da se boste koristi za tiste, ki so v stiski. Vsepovsod je svoj email: borut.martin@gmail.com

Enaaaa (nepreverjen)

Zelo priporočam gospo, ki res dejansko vse vidi. Žal sem jaz delala mimo njenih navodil in šele sedaj vidim, da je imela vse prav na kar me je opozarjala. Kontakt ce koga zanima viatalas@gmail.com

c.nancy839

Pomoc za ljudi z denarjem problemi

resne ponudbe 48h I ponujajo credit med zlasti resen za vse ljudi, ki potrebujejo denar nujno resourare teh težav,Jaz ponuja sredstva od 5000 € 5,000,000€ € z obrestno mero v višini 2%. pišite na moj email za hitro credit. E-pošta: ziliute88edita@gmail.com

dustoo (nepreverjen)

Poznam odlično vedeževalko in svetovalko,ko se znajdeš v življenjskih in ljubezenskih težavah. Govorim iz lastnih izkušenj,pomagala mi je povsem spremeniti življenje. Bil sem čisto na dnu,danes sem srečen in zadovoljen.

dustoo (nepreverjen)

Pozabil sem pripisati kontakt. email-mocluci@gmail.com

Paige Hancock

Google zdaj plačuje 149-279 dolarjev na uro za delo na spletu od doma. Zelo sem vesel, ker moram doma zaslužiti veliko denarja in prejel 8375 $ na teden. Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko sem ga preizkusil. P0tenciall s tem je neskončen. To počnem

....... >>>>>> http://www.Internet43.Com

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kakšne barve je trava?