Zanima me, če kdo pozna kakega dobrega "opremljevalca" sob (lepo bi bilo, če bi bil tukaj s prekmurja), ki bi mi svetoval glede ureditve dnevne sobe in spalnice (tako ureditev in nakup pohištva, kakor tudi svetovanje glede barv sten itd...). Namreč želim si kompletno na novo urediti spalnico in dnevno sobo, pa bi potreboval nekaj nasvetov in idej.
Zanima me še, kako se gibljejo cene teh storitev? Približno, če lahko kdo doda.

Komentarji (6)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
lolek666

Zanima me, če kdo pozna kakega dobrega "opremljevalca" sob (lepo bi bilo, če bi bil tukaj s prekmurja), ki bi mi svetoval glede ureditve dnevne sobe in spalnice (tako ureditev in nakup pohištva, kakor tudi svetovanje glede barv sten itd...). Namreč želim si kompletno na novo urediti spalnico in dnevno sobo, pa bi potreboval nekaj nasvetov in idej.
Zanima me še, kako se gibljejo cene teh storitev? Približno, če lahko kdo doda.

crtidj

Počnem to sicer bolj za hoby, ampak profi ;-) T:041380494 ali email: [email protected]

majchika

Za več informacij lahko pošljete ZS.
LP
Maja

zlati-rez

Pozdravljeni
Za projekt lahko pokličete na: 040 888 843
LP

špela

Poglejte si www.notranjaoprema.com, iz Lj smo šli v prekmurje, napišite kaj si želite in pridemo pogledat - cenovno se prilagajamo.

Anonimnež (nepreverjen)

Poišči designerja za notranjo opremo...pošlji mu slike sobe,on ti nariše,ter tudi pogleda in zraven napiše kje kaj nabavit...vem za njihovo delo,ker gostilne zelo lepo opremijo...vedi pa da so tudi zelo dragi... :)