Pozdravljeni

Ker iščem delo,me zanima če ima kdo kakšne izkušnje z delom v tujini. Mislim predvsem na kakšna monterska,strojna in podobna dela. Lahko mi pustite kakšen kontakt redno plačljivega podjetja.

Hvala

Zoran

Komentarji (31)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kakšne barve je trava?

_PiKaPoLoNiCa_

Pozdravljeni

Ker iščem delo,me zanima če ima kdo kakšne izkušnje z delom v tujini. Mislim predvsem na kakšna monterska,strojna in podobna dela. Lahko mi pustite kakšen kontakt redno plačljivega podjetja.

Hvala

Zoran

sasa1000

Dober dan

Samo tujino ne iti jaz sem moral pozabiti dosti denarja! Ne nasedaj izkoriscevalcem

_PiKaPoLoNiCa_

Za katero podjetje pa si delal?

sasa1000

LAHKO NA ZASEBNO CE HOCES

Cave

Ge san delo na ladji pa je bilo kul.
Ampak plačilo je nej nič posebnoga.

Tak ka če ideš samo zaradi keša de ti žal.

_PiKaPoLoNiCa_

ja sasa 1000 lejko.

lendavcan

sasa1000, jaz pa mislim da bi bilo dobro da se ime podjetja katero te je zaj****o, pojavi v javnosti :) Mogoče boš z tem rešil kakšnega delavca, ali pa vsaj dva ki bi šla mogoče prav tja delat ... :)

Nikoli ne veš :)

sasa1000

monting bakovci sedaj te verjetno tak propadel

mtd

selinšek

_PiKaPoLoNiCa_

saj MTD je tak ale tak propadno,če man prave informacije.Ka pa za MOS (Rogaška Slatina) ma štoj kakšno informacijo?

Hašiš

Vseposejde te probajo nategnite in vseposejde majo svoje finte z kerimi ti fkraj poberejo pejneze oziroma probajo. Samo eno pravilo je: Kak ti prvič ne da plače nejde več delat! Bokše ka pozabeš tisteh 1500-2000€ kak pa boš par mejscov delo pa nakonce nič nej iz toga mel. To se dogaja in zelo pogosto. So se dogajale finte ka je delodajalec izplačuvo osnovo keš pa pri sebi zadržavo pa gučo ka je bokše ka majo keš pri njeme kda si pa ščel pejneze meti te pa k***c.

Najbokša varijanta pa ti je ka odprejš svoj s.p. pa pošleš ponudbe za delo firman kere majo kakšne projekte v avtoindustrije in podobnih scenaj ker tan je keš!Je pa pogoj za to ka obvladaš sceno ka se dela pa kak se dela. Do toga pa prijdeš tak ka delaš na kakšne takšne terenske firme, po možnosti kera te nede nategnila. Prej obvladaš delo prej si lejko za sebej. Če si pa priden pa dober delavec pa lejko tude dobijš od kakšne tuje firme priporočilo in to ti je ZELO VELKI plus! Hkrate pa maš tude reference in izkušnje. Ponavade pa itak če prijdeš cuj k eni takšne tuje firme ka majo skoz nekšne projekte si pre korite. Dosta lidij ka san srečo na terene tak dela. Sam za sebej svoj šef pa konec.

Terensko firmo pa ne bom priporočo nobeno ker boš me mogoče preklinjo na konce! :) Ti pa lejko na privat poven ge san ges delo pa neje dobro bilo.

AnaLiza

Preden greš kamor koli, se pozanimaj in to krepko, o podjetju, za katerega boš delal. Predvsem, kako izplačuje plače, če sploh jih, pa če plačuje prispevke ljudem. Podatek dobiš na SPIZU, ostalo na davkariji. Izogibaj se podjetja Tehnomont iz Maribora, ti so posebne vrste primerki, to vem, za ostala žal ne.

jonie

Elektal d.o.o , lejko probaš tan če maš volo ka ti vsaki mesec do 600€ menje da :D

Matej51

Se strinjam pa če še imaš srečo te sploh ne prijavi kot mene ni dokler domov nisem prišel pa pri doktoru zvedel .

In reply to by jonie

jonie

Sicer pa be jes tude rad mel kakše informacije glede firm kere delajo kaj izven evrope, kakša avastralija bi mi prav prišla

kavboj66

Zanesljivi placnik je MP Ptuj sicer obljubijo manj kot drugi ampak to kar se zmenis tudi 100 % dobis pa tudi Remon Ptuj ti da to za kar si se zmenil, govorim ti z izkusenj... Obstaja kar nekaj firm kere samo veliko obljubljajo na konci pa mores za svoj penaz fehtati jih in sicer izogibaj se kaksega VM Teama Kotnik, izogibaj  se kaksih malih privatnikov kje je do 10 zaposlenih (podatke dobis na ajpesu...) tak ka probaj sreco.
Pa seveda v dolocenih primerih od tebe pricakujejo poleg trdoga dela se ka si ritolizec tak   je na zalost...za elektal nevem samo koliko mam info baje da je zanesljiv placnik...
Pa se kontakt Remont  0278010 76 in pa Mp  031 316 322...

Valerijab (nepreverjen)

Za firmo elektal lahko rečem ,da so pošteni , redni plačniki . Delati je treba,plača je večja kot tukaj v Sloveniji.Je pa takole, da kdor je vajen delati mu ni nič hudo.Vidiš pa še veliko sveta,kar ga drugače sigurno ne bi videl.Je pa res dobro,da si brez obveznosti in da govoriš angleško ali nemško.To vam iz lastnih izkušenj pove mati sina,ki dela za firmo Elektal.So mi polepšali dneve in mesece.Sin se je spremenil, vse na pozitivno.

In reply to by kavboj66

jonie

Z elektal man zadosta izkušenj ka van lejko poven ka dobite vedno menje in menje.

Za te remont - šipek san nika nej dobroga čuo od enih ka so že bili tan

Valerijab (nepreverjen)

Me zelo zanima kakšne izkušnje imate z Elektal, ker sin dela trenutno pri njih. Hvala za odgovor

In reply to by jonie

marko226

dobro jutro vsem mogoče sem malo pozen zanima me če kdo pozna podjetje epc mont iz mb-ja pravzaprav še imajo na ptuju nekaj pa me zanima če ve kdo kaj o njih. zaposlil bi se pa se mi vse skup zdi malo sumljivo hvala:)

ASA (nepreverjen)

( kb mont .reden plačnik samo včasih malo zamuja )-( mkv-ptuj-reden plačnik )-( mp-ptuj-večinski lastnik švaba -reden plačnik )-( ali pa mat-mont iz maribora tudi reden plačnik )

jazsem (nepreverjen)

zakaj prekleto si to skopiral od mene iz nekega drugega foruma

In reply to by ASA (nepreverjen)

ASA (nepreverjen)
kanžor

Zelo dobro podjetje je iz Hajdine DEMO delajo po Nemčiji .Če je 15 na nedeljo je plača gor v petek .Plača ne zamuja in tudi red je direktor delavce cejni in spoštuje .

Snickers (nepreverjen)

Nevejn zakoj se ne najdete prav nemške firme. Tan ste leko bar ziher, ka dobite plače. Poznan par mladeh dečkov pa deklin, ka so reskejrale pa so odišle, zaj pa živejo tan pa majo svoje stanovanje pa život. Ja itak je večje standart pa način življenja v tujine. Fajn je, če se zna nemščina, šola gotova pa neka prakse pa te ziher zeme ena firma pa dobiš komot za začetek 2000, brezveze se neka jebate s teme napizdante pa čas gibite, če pa leko itak dobiš delo V nemške firme. Le pogumno napisate prošnjo, nemate nič zgibite.

Fikus (nepreverjen)

Redni plačnik je PROMONTING in TERRAVIVA.Pri terravivi se res dela fizično,ampak dobro plačano in redno.

fikus (nepreverjen)

ali kdo pozna astronkol ali perisan d.o.o.

joža gozdni (nepreverjen)

@fikus

Jaz ;)

Gostja412 (nepreverjen)

Vsi rinejo v tujino, doma pa ne moreš dobiti mojstra za ničesar, redki, ki so, so prezasedeni, nezanesljivi, včasih tudi slabi. Kasirajo pa na veliko. Vse si privoščijo, ker vedo, da si lahko, nihče jim nič ne more, ker jih ljudje nujno potrebujejo.

Pri nas je kup neizkoriščenih priložnosti, ne moreš dobiti nikogar niti, da ti pride delat domov, čeprav ponudiš dobro plačilo. Ne za čiščenje, urejanje vrta, strokovnega obrezovanja dreves ne poznamo, nimaš dostave kakovostne hrane na dom, nekoga, ki bi znal dobro obnoviti starejše pohištvo, itd., marsičesa pri nas ni. Podjetniški inkubatorji so brezveze, ker imaš potem samo sto izdelovalk nakita, brezveze.
Ali res znajo Pomurci samo delati za velike firme in riskirati, da bodo izkoriščani?
Če pa se gre v tujino, pa upam, da jih bo čim več videlo te nasvete, upam, da so našteti posredniki res ok.

Delo_Nizozemska

Zivjo usem skupaj, mene pa zanima ce pozna kdo Slovensko firmo ki izvaja dela kot so prenavljanje nakupovalnega centra. Torej delo z lesom, gips platami itd.?

Gre za projekt na Nizozemskem od prvega maja do konec augusta in pa od 15-ega maja do konec leta. Na vidiku je se en projekt ampak vec o tem kasneje.

Hvala vam za vase informacije.

:)

Wali (nepreverjen)

lep pozdrav zanima me ce mi lahko kdo pomaga.Iscem delovce sicer zidarje ali pa ki znajo polagat keramiko ali pa fasado , delo je sicer v norveški - oslo , rabim ene 15 ljudje , za info lahko mi pišite na ta , e mail valmirvali1@hotmail.com

busu pablo

Dobro jutro.
Ponujam posojila vsem iskrenim in poštenim ljudem; tiste, ki
potrebujejo kredit v 72 urah in ki lahko povrnejo
denar. Moje posojilo se začne od 3000 € do 1.000.000 € s stopnjo
Obrestna mera 3% na leto za obdobje odplačevanja od 1 do 25 let
. kontakt: regisfernandez57@gmail.com

Whatsapp: +33785396343

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kakšne barve je trava?