Bmv mehanik okolica murska sobota priporocate

Komentarji (31)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Bmwmajster (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

Avtohisa mesko! Decki rejsijo vse

Vodovodár (nepreverjen)

Ja... rešijo te BMW... mogoče tebi tudi zgori par dni po servisi...

In reply to by Bmwmajster (nepreverjen)

Jaranee (nepreverjen)

Jes man slabe izkušnje z njimi in me tan več ne vidijo. Nejsan edini.

In reply to by Bmwmajster (nepreverjen)

bmwdoktor (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

Kous Murski Črnci :)

mego (nepreverjen)

San 1x k njemi pelo ka pogledne avto. 1 den tan pujsto si zgučijva ka pregledne verigo.
Prijden po avto na iston mesti postavleni volan isto obrnjeni roćna isto zategnjena.
Nanč ga polek nej bilo. Pitan kak kaže? Pravi ne čuje se ali fajn bi bilo menjati. Ok si mislin sploj nej pogledno pa univerzalni odgovor dal. Te pa nej pa nej vkup prijti, skos nekšo zmišlavanje. Dale pa telefona nej zdigavo xD.

In reply to by bmwdoktor (nepreverjen)

dadis (nepreverjen)

Goran Tršavec. Workshop delavnica na FBji.
Mojster! Vse poslika vse pokaže, stare dejle da nazaj. Od vseh mehanikov okoli daleč pred vsemi!

SOLIS (nepreverjen)

ge pa je ta delavnica, ne zanima me točna lokacija, samo kraj.
Ka če je negi douč te se mi ne vidi.

In reply to by dadis (nepreverjen)

čita (nepreverjen)

kopiš benflo,te pa iščeš nekoga ,ka ti za male peneze popravi,žalost .Če ni denarja kupi kijo.

JJJJ1 (nepreverjen)

Prešti še enkrat pa se ne zaganjaj. OP neje pital za poceni mehanike ampak koga se priporoča. Penez verjetno nej problem. Sklepam ka je problem dobiti zanesljive dobre mehanike ko se jih rabi.

In reply to by čita (nepreverjen)

@cicibo

Čita prasanje je blo za dobroga mehanika pa zanesljivoga mehanika ...

Falko (nepreverjen)

Tej krntije za 3k kupite, pa mislite ka mate pejneze! Saj ide ovo fkup, iq in bmw!

x-acto (nepreverjen)

Iz prve rokej za rejdno zakomplicejrane betege v Prekmurji nisce, idi fkraj. Puno taksih, ka mislijo, ka znajo, pravi strucko je (bil) samo eden, ali je v glavi pa organizaciji propalica (oprosti, stari).

Kitehnik Maribor.

FeketePeter (nepreverjen)

Ka pa Šanca?

@cicibo

Falko sto napiso kaj o penezaj???san napiiso fajn bmv mehanik okolica murska sobota! Bmv je nej 3 k ampak je 20 k.pa hvala za tvoj odgovor keri je sploj nej za to temo .lp

asdasad (nepreverjen)

ka je za problem?je san si san srajfal,ka so decki malo predragi.

Marija!PaFego (nepreverjen)

odranci - kavas… kvalitetno menjano in servisi top

asdasad (nepreverjen)

pazi ka ti racuna, je montiral 2 gumi racunal pa 4,navada je stara srajca

In reply to by Marija!PaFego (nepreverjen)

Abs (nepreverjen)

Tak kak je že en zgoraj napiso. Edini stručko z vzhodnoga Gorickoga je totalno neresen. Ostane ti Kitehnik v MB, ker obvlada stvari v nulo, pa se uradno ti vpiše v servisno knjigo, ali pa Tin v Celju. Pogojno še Selmar, ampak tan samo original servis. Za kaj drujgo neščejo čuti.

Slom (nepreverjen)

Bejemweje si kűjpijo te pa nemajo pajnez za servise! Ajajaj! Mij si kűjpimo rajsi normalen naovi avto, vec vrejden kaj tej stare konzerve, pa esce za servise mamo, pa za tankati, of pa ide na pumpo pa 10 ojrof tanka!

x-acto (nepreverjen)

Bravo majster rejsan si pokazo visiki nivo. Meni je nikdar nej jasno bilo zakoj se lidgej vpikavlejo v to kaksi avto nesce vozi, se posebej pa ce je bmw.

Clovek je spitavo za servis, dobesedno je pijto "sto je dober mehanik za te avte" in nej "san sirotinja, man samo 10dag posebne v hladilniki in 100 eur v toslini ka avto popravin". Ce bi mel kaj pojma o bmwjaj bi znal kakso je stanje z mehaniki.

To ka je avto prezakomplicejrani ka bi na njen delo en skafarov vajenec ka se je prekvalificejro z elektro programa na mehanika, je prlej problem preslabo angazejranih mehanikov s prevec omejenin znanjon (kda so v tretjon letniki delali diagnostiko z osciloskopon te je nisce nej posluso, vecina svabov se pa tak diagnosticejra) in nej firme avtoja keroga nesce vozi.

In reply to by Slom (nepreverjen)

@cicibo

X acto edini pamaten odgovor ..slom oprosti ce nebi mel penez nebi mel bmv pa za servis..pijto san samo za pomoc ce zna kasnoga dobroga mehanika zato ka z mojo napako na avtoji ne najden pravoga majstra..pa hvala itak za odgovor

@cicibo

X acto edini pamaten odgovor ..slom oprosti ce nebi mel penez nebi mel bmv pa za servis..pijto san samo za pomoc ce zna kasnoga dobroga mehanika zato ka z mojo napako na avtoji ne najden pravoga majstra..pa hvala itak za odgovor

Gost 1 (nepreverjen)

Vej pa Meško nema rednoga mehanika, ka bi kaj znal

Keeway (nepreverjen)

Fartek, Tišina!

Opel (nepreverjen)

Hecas se?

In reply to by Keeway (nepreverjen)

Robin hud. (nepreverjen)

Fabijan Stesl, veceslavci.

primer dati ne samo nekaj omeniti… trbej tudi povedati zakoj se ti zdi dober

In reply to by Robin hud. (nepreverjen)

Robin hud. (nepreverjen)

Meni se ne zdij dober, ges ZNAN ka je dober, zato san ga tu tudi omejno.

FerdoGorjup (nepreverjen)

Dinos
Murska Sobota

na Dinos sem audija odpelo, pa san za akumulator vec dobo

In reply to by FerdoGorjup (nepreverjen)

ĐokoĐabokoĐo (nepreverjen)

Čudno ka nejso tebei sprešali

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.