Mi zna što mugauče povedati, ge se dajo dobiti tiste avtomatske parkirne ure (na baterije), ka se sama prestavlja?
Hvala za info,

Komentarji (13)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
didgeridoo

Mi zna što mugauče povedati, ge se dajo dobiti tiste avtomatske parkirne ure (na baterije), ka se sama prestavlja?
Hvala za info,

janči27

si probo pri redarih? Če zemeš brez računa (na čarno) dajo 20% popust 

theused

S temi parkirninami nas tudi pošteno nategujejo, sram jih naj bo, sploh pa kar se modrih con tiče v okolicah lekarn in bolnišnic, kako jih ni sram kasirati od bolnih ljudi?

Landini

Pa to lahko sam narediš doma. Rabiš samo eno mehanizem na baterije in parkirno  uro.

Majka

theused vsaki ka pri bolnici parkejra je še nej betežen... 

BuLsHiT

lol the used tij si lekar se nej nosa iz ms geno :D  

didgeridoo

aha SP, hvala za koristne linke.

Upal sem pa, da se pri nas tudi mogauče ge dobijo....

theused

Res je, parkirajo tudi obiskovalci, ne samo pacienti ;)
bikov kakec..10 let sem v LJ živel, tako da..vem o čem govorim, konec koncev sva bila z mojo boljšo polovico včeraj v UKC MB in plačala za 2 uri parkiranja 3 €..ne vem, morda imaš ti, kot eden redkih Prekmurcev malo morje denarja, da si tako strašansko pameten, aroganten in še kaj in s eti zdi nekaj samoumnevnega, da plačaš za to, da ti avto dve uri stoji na mestu in nikogar ne ovira..meni s ezdi bizarno kairati od bolnikov,javna morala je na psu..poglej, gre s eza otroke, gre se za starejše, gre se za rakave bolnike..še malo pa bomo zares ratali, kot so ZDA : ( Preko vseh trupel do denarja.

ofels

@BulsHIT..ispadel si navaden  telc..verjetno si ti doma na eni od makadamskih soboških ulic..

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.