Upam da bi mi kdo lahko pomagal zato sprašujem tu na forumu
Iščem vse glede avtobusnega prometa Murska sobota.Iščem slike od nastanka in vse do danes.Najbolj se iščejo slike od 1985-1995.Iščejo se slike zunanjosti in notranjosti avtobusne postaje.Torej vsa zunanjost vključno z vsemi kioski ki so bili na postaji.Potem notranjost kot so čakalnica,prodaja kart in pa gostilna ki je bila v sklopu čakalnice.Če kdo ima iskane slike ali koga pozna ki bi jih utegnil imeti bi prosil za kake kopije.Prav tako bi prosil za slike uniform,torbic,....itd.
Če posedujete kaj od naštetega me kontaktirajte na privat sporočilo ali me pokličite na 031004448.
Hvala
Lp
P.s.:prosim če lahko posredujete mojo objavo/iskanje naprej v upanju da se čim prej najde kaj uporabnega.

Komentarji (3)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
mekekeke (nepreverjen)

največ dobiš na ap ms, se ti ne zdi? vprašaj njih! glede na to kolko jih poznam, ti bodo morda negativno odgovorili.

rasin

Sem bil pri njih in nimajo nič.Sem bil osebno pri novem direktorju in me je prosil če imam sam kako sliko ali kaj da bi naredili svoj mini muzej.Sem jim celo izdelal kopijo svoje delavske vozovnice iz 1993 leta.Tak da ni nič pri njih.

gostja 426 (nepreverjen)

Vprašaj Pokrajinski arhiv Maribor, pa tudi na Vestnik, vem, da so objavljali slike gradnje avtobusne postaje iz leta 1971.