Zanima me, kateri arhitekturni biro(arhitekta) v Pomurju izbrati za dozidavo stanovanjske hiše!

Komentarji (7)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
jozej (nepreverjen)
Gostja426 (nepreverjen)

V Pomurju ne poznam dobrih arhitektov. Jaz sem za ureditev dela hiše in okolice najela Arhitekturni nasvet iz Ljubljane. http://arhnasvet.si/ Mladi arhitekti, ki ne delajo vsega po istem kopitu in brez duše. Za zelo ugodno ceno nudijo podrobno skico in svetovanje, če pa potrebuješ natančen izris, je treba dodatno plačati, a ni prehudo. Dobri, zanesljivi, pripravljeni pomagati tudi naknadno, ko že opravijo storitev.

Gostja456 (nepreverjen)

Seveda v Ljubljani je Ah in Oh .Kaj pa znajo domači Prekmurci

Mira

Ne vem, kaj dela večina naših arhitektov, kot vidim, pa znajo narediti knjižnico in podobna moderna čuda, betonsko-steklene kocke. Ok, naj bo, če je to komu všeč, meni ni in tudi za mojo hišo iz 60. let z vrtom, v katerem se počutim domače, takšna arhitektura ni primerna. Marsičesa v Pomurju ni, zato je še dobro, če se to da najti vsaj drugje. ne vem, zakaj bi bil nek arhitekt dober samo zato, ker je Prekmurec...

arhitekt (nepreverjen)

Seveda so v Pomurju dobri arhitekti, denar naj ostane doma, poglej aspa ing - predlagaj kaj želiš, pa ti naredijo najboljšo varianto po normalni ceni,...

printinia (nepreverjen)

Posojilo med zasebne

Jaz odobri osebna posojila, stanovanjska posojila, investicijska posojila, avto posojila, finančnih posojil, konsolidacija dolgov, kreditne odkup, konsolidacijskih posojil, kreditne linije, hipotekarna. Sem na voljo za srečanje s strankami v največ 72 urah po prejemu vaše zahteve. Lahko me kontaktirate po e-pošti za več informacij o posojilu.
Kontakt: idolfinance@gmail.com

printinia (nepreverjen)

Posojilo med zasebne

Jaz odobri osebna posojila, stanovanjska posojila, investicijska posojila, avto posojila, finančnih posojil, konsolidacija dolgov, kreditne odkup, konsolidacijskih posojil, kreditne linije, hipotekarna. Sem na voljo za srečanje s strankami v največ 72 urah po prejemu vaše zahteve. Lahko me kontaktirate po e-pošti za več informacij o posojilu.
Kontakt: idolfinance@gmail.com