Zanima me za vse, ki imajo svetovalke na zavodu za zaposlovanje, kako so vam všeč, kakšne slabe izkušnje, dobre ?

Komentarji (33)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Priimek prvega predsednika države (Milan)?

peroxxx (nepreverjen)

če si dela san neboš najšo ti ga svetovalka tüdi nede,škoda cajta je tej zavod.

pakazaj

to je res, kaj pa odnos ?

Gost (nepreverjen)

čisto korekten odnos imajo.

zima.bella

RE:pakazaj
Meni moja je. Vedno diskretno našminkana, oblečena v Zaro, obuta v Mass,...
Tebi tvoja ni?

oj-oj (nepreverjen)

ge ti svetujem ka si delo sam najdi nej pa na zavod. dela ge zadosta samo najti ga trbej

myrradyor

oj-oj to pa se gladko motiš.službo je dandanes brez vez in poznanstev težko dobiti pa še prepoved je zaposlovanja v javnem sektorju,ker se država tako odločila.javna dela preko zavoda so tudi preko vez in poznanstev.pa ogromno je neplačnikov ki ne plačajo svojim delavcem.

BB

Pa ka če neje javni sektor neje slüjžba? Püstite se na realan tla pa ite nekaj poštenoga delat ka se realno dobij...

...ah ja, tan nega 1500 neto plače za delno prisotnost na delovnom mesti? :)

In reply to by myrradyor

myrradyor

ka neka na pamet pišeš.vedno vzamejo tiste keri imajo veze in poznanstva in izkušnje so fejst pomembne.nedajo ti niti priložnosti.neplačnikov je ogromno.

In reply to by BB

Nešče- (nepreverjen)

offtopic: Slujžbo je težko dobiti v primeri, če neščeš delati ali pa si preveč izobražene te pa itak neščeš za 600-700 eur delate. Bunite se ka je telko trgovin, što de pa delo v tovarni, če je telko "izobraženoga" kadra?

Svetovalke oziroma zavod ti pa slujže nede najšo....

oj-oj (nepreverjen)

@myrradyor odgovor se dobo.....če nemaš vole delati rejsan žmetno ka slujžbo najdeš.

In reply to by Nešče- (nepreverjen)

myrradyor

žepa nekaj na pamet gučiš.ka si ti glup ali se delaš glupoga :)seveda ka ščen delati samo pravin ka dandanes žmetno dobiš službo.če bi bila moški bi takoj dobila službo kak nekšni zidar samo pitanje če bi ti plačali bougi ljudje kak trpijo na tej vročini.si vido kak zapirajo trgovine.problem je tudi v ten ka nega pejnez za vozniški izpit in tu je tud en veliki problem.nazadnje nej dugo nazaj san bila na razgovori ka iščejo prodajalko v pekarni in vedno te pitajo če maš izpit za avto.naj zavod to financira pa se me bodo hitro znebili ;)

In reply to by oj-oj (nepreverjen)

nešče- (nepreverjen)

Izgovori... Kome neje do dela pa lastnoga dohodka de sigdar neka najšo... :)

In reply to by myrradyor

myrradyor

bla bla bla bla bla :) sami norci.nej čudno ka je sobota tak pusta in nišče se z nikin ne druži.zato pa si nabavijo psa ka majo bar nekoga.če pa je kaj brezplačno te pa takoj gužva v soboti.kak pravijo eni sobota mesto duhov zato pa se enim zmejšalo ka po ulicah sami z sabo se razpravljajo.

In reply to by nešče- (nepreverjen)

Nešče- (nepreverjen)
myrradyor

:) :) :) :)

In reply to by Nešče- (nepreverjen)

myrradyor

moja svetovalka je katastrofa.pošilja me na neko psihološko testiranje,če nemo šla te nesmin iti na izobraževanje,ki jo financira zavod za zaposlovanje.mogla san ji zagroziti z ljubljano ka san sploj lejko šla se izobraževat.izobraževanje san končala in zdaj je prijazna do mene.prej je bila fejst nesramna.

busybee (nepreverjen)

Moja svetovalka je pa redna pička pa pol:-D redna bejba pa skoz jo napičim torej mi rada da

Gost (nepreverjen)

Pizdo zakoj so meni dale moškoga za svetovalca? :) ge bi tudi meu svetovalko. Ge se lejko pritaužen, ka ščen menjavo?

Rodrigue (nepreverjen)

FAST kreditnega financiranja med posameznimi

Še posebej po vsem svetu

Morate posojanja denarja med posamezniki za obvladovanje finančne težave, da bi končno prekinil zastoj, ki jo povzroči banke, ki jih zavrnitve vaše vloge datotek kreditov?

Jaz sem posameznik priznanih finančnih strokovnjakov, ki lahko zagotovijo posojilo v znesku, ki ga potrebujejo, in s pogoji, da bo vaše življenje lažje. Tu so področja, kjer sem vam lahko pomagajo:

Finančni *

* Home Loan

* Naložbe posojila

* Auto Loan

* Konsolidacija dolgov

* Line of Credit

* Druga Mortgage

* Pridobitev kredita

* Osebna posojila

* Various Ready

Ste zaljubljen, prepovedano banko in nimate korist bank, ali pa bolje imeti projekt in potrebujejo financiranje, slabo kreditno ali potrebujejo denar za plačilo računov, denarja za naložbe na poslovanje. Torej, če potrebujete denar posojilo, ne oklevajte v stik z mano, če želite izvedeti več o mojih zelo ugodnimi pogoji na Email: rodriguehous@gmail.com

Hvala, ker ste nam zaupali in preizkusite nas.

Rodrigue (nepreverjen)

FAST kreditnega financiranja med posameznimi

Še posebej po vsem svetu

Morate posojanja denarja med posamezniki za obvladovanje finančne težave, da bi končno prekinil zastoj, ki jo povzroči banke, ki jih zavrnitve vaše vloge datotek kreditov?

Jaz sem posameznik priznanih finančnih strokovnjakov, ki lahko zagotovijo posojilo v znesku, ki ga potrebujejo, in s pogoji, da bo vaše življenje lažje. Tu so področja, kjer sem vam lahko pomagajo:

Finančni *

* Home Loan

* Naložbe posojila

* Auto Loan

* Konsolidacija dolgov

* Line of Credit

* Druga Mortgage

* Pridobitev kredita

* Osebna posojila

* Various Ready

Ste zaljubljen, prepovedano banko in nimate korist bank, ali pa bolje imeti projekt in potrebujejo financiranje, slabo kreditno ali potrebujejo denar za plačilo računov, denarja za naložbe na poslovanje. Torej, če potrebujete denar posojilo, ne oklevajte v stik z mano, če želite izvedeti več o mojih zelo ugodnimi pogoji na Email: rodriguehous@gmail.com

Hvala, ker ste nam zaupali in preizkusite nas.

kad.tad. (nepreverjen)

Moja svetovalka je bijla super. Ga.Anita Ostric! Na zavodu bila pol leta.. Sedaj ze 1 leto delam. Bila je res fajn.. Fejst se zavzela, prijazna... Fsaka ji cast!

booss (nepreverjen)

ges be svojo posexso tan v pisarne se me razno trga gda jo viden tak resno poslovno meni pa boksarce trga pod mizo.

booss (nepreverjen)

ide se za tisto svetovalko ka ma crke k nemren se zbrate gda sen pri njej samo mislin kak be jo porivo tan gori na mize.

juka (nepreverjen)

Velik je dela za minimalno plačo 600 eur...naj si ga svetovalke v rit nataknejo...na zavodu sem jih zamenjala vse in vse so zajebane in slabo misle če hocete po pravici...zelo neprijazne....zelo zelo...to je vse treba raus in zmanjsati jimplače na 600 eur p ada vidiva kako bo...

zoro05

Ja, samo pohvalno

zoro05

Ja, samo pohvalno

laurek

Dober dan,.
Mi smo certificirani in licenčni posojilodajalec, to je za obveščanje velikih javnost, ki daje kredite. posojilo za zagon podjetja v višini 5.000.0000 EUR. Po obrestni meri 3%. In osebna posojila v razponu od 3000 evrov do 190.000 evrov. Ali potrebujete denar za poravnavo dolga? nas takoj pokličite. Email: gianinatalasma@gmail.com

Naše ponujene storitve vključujejo: Refinanciranje, Konsolidacija dolga, Drugo hipoteko, Osebna posojila, Mednarodna posojila.

Prosimo, izpolnite spodnji obrazec in pošljite po elektronski pošti: gianinatalasma@gmail.com

Informacije, ki jih je treba izpolniti:

Znesek želenega posojila: ..........................................

Namen posojila: ............................................. .........

Obdobje odplačevanja: .............................................. ........

Mesečni prihodek (€): ............................................ .........

Oceniti mesečne stroške (v EUR): .......................................

V teku imate še eno posojilo: DA ali NE

Email: gianinatalasma@gmail.com

simona udovč (nepreverjen)

pozdravljeni
imam zelo slabe izkušnje z svetovalko na zavodu imela sem 1krat in 2krat trebnje 1krat slabo svetovalko in 2krat tudi zelo slabo svetovalko v novem mestu lep pozdrav simona z družino iz mokronoga.

saj semnapisala da imam zelo slabe izkušnje z zavodom to je to

ben carson (nepreverjen)

zdravo

Ali potrebujete finančno pomoč? Ali potrebujete posojilo za nakup nove hiše ali za naložbe, ali potrebujete hitro finančno pomoč po nizki obrestni meri 3%? plačati svoje neplačane račune? Ali so vas zavrnile toliko bank?

Ali morate financirati, da bi se razširil v vašem podjetju? osebne finance iz osebnih razlogov? Zavezani smo k rešitvi vseh vaših finančnih težav. Poiščite druga vprašanja in predložite zahtevo za to ponudbo posojila

pišite nam E-pošta: centraltrustloan.co@gmail.com

S spoštovanjem
Ben Carson
centraltrustloan.co@gmail.com

3% razpoložljivih in dejanskih posojilnih ponudb

pozdravljeni meni ni nič pomagala na zavodu svetovalka nazadnje ,ko sem bila pri njej v novem mest in ne v trebnjem ne ne še črtale so me iz zavoda v trebnjem in novem mestu pol sem se pritožila pritožnica je bila zavrnjena v ljubljani lep pozdrav

mlinamuri

Meni se zdi čisto ok.

Paige Hancock

Google zdaj plačuje 149-279 dolarjev na uro za delo na spletu od doma. Zelo sem vesel, ker moram doma zaslužiti veliko denarja in prejel 8375 $ na teden. Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko sem ga preizkusil. Potenciall ss tem je neskončen. To počnem

....... >>>>>> http://www.Internet43.Com

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Priimek prvega predsednika države (Milan)?