http://sfings.com/10let/ <- uradna stran! :)
26.9. bo Diskoteka Sfing's Club slavila desetletje delovanja, s tem pa bomo tudi zaključili svojo zgodbo norih in nepozabnih zabav! Skozi čas smo doživeli marsikateri vzpon in padec, smo pa vsekakor ustvarili na tisoče lepih spominov - V čast teh spominov, Vas vljudno vabimo, da se nam pridružite na še zadnji megalomanski zabavi in tako za slovo, še enkrat skupaj s celotno ekipo Sfing's, zažurate do jutranjih ur!
Do zdaj so svoj prihod potrdili:

Sfing's Central
Dj TEY
Dj AQUA
Dj Tommy Boy
DjLady Aysha
Dj Kick-i
Dj Denis
Schiling

Sfing's Heaven
Dj Tedo
Dj BlueBoy
Dj Lago

Sfing's Alea
Dj FRONA
Hull & Bull
Dj Kiki MC
Dj Denis G

Za Vas tudi

Zunanji šank (by SpriZZerol)
Hostese in akcijske cene
Sfing's CD vol.7
Sexy animacija
Laser Show
Video Wall

Splošne informacije:
Pričetek 26.9. ob 22:00 - konec 27.9. ob 10:00 (če zdržite:) ). Vstopnina 3€
Prost vstop za vse dodane na Guest listo - dodate se lahko pri posameznem Dj-u ali pa na tej povezavi klik.
Zanimivosti:
10 let - 10.000 spominov!
Oglejte si našo fotogalerijo, kjer imamo trenutno objavlene vse slike nazaj do leta 2005! Do 26.9. pa bomo postopoma objavili vse do leta 1999 in tako boste lahko brskali med več kot 10.000 slikami diskoteke Sfing's Club!
Povezava do fotogalerije >>

Melodije preteklosti - Best Of Dance!
Stari dober Dance bi eni rekli. Zaznamoval je Diskoteko Sfing's Club in vse ostale diskoteke kot nobena druga zvrst. Se še spomlite našega obdobja med 2000 in 2005? Verjamemo, da se. In tudi to, da imate svojo najljubšo skladbo od takrat še vedno v spominu - zato želimo skupaj z Vami ustvariti lestvico najboljših hitov tistega časa! Predlagajte in glasujte! Predlagatelje Top10 bomo 26.9. posebej nagradili!
Povezava do Best Of Dance lestvice >>

Komentarji (10)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
neooo

http://sfings.com/10let/ <- uradna stran! :)
26.9. bo Diskoteka Sfing's Club slavila desetletje delovanja, s tem pa bomo tudi zaključili svojo zgodbo norih in nepozabnih zabav! Skozi čas smo doživeli marsikateri vzpon in padec, smo pa vsekakor ustvarili na tisoče lepih spominov - V čast teh spominov, Vas vljudno vabimo, da se nam pridružite na še zadnji megalomanski zabavi in tako za slovo, še enkrat skupaj s celotno ekipo Sfing's, zažurate do jutranjih ur!
Do zdaj so svoj prihod potrdili:

Sfing's Central
Dj TEY
Dj AQUA
Dj Tommy Boy
DjLady Aysha
Dj Kick-i
Dj Denis
Schiling

Sfing's Heaven
Dj Tedo
Dj BlueBoy
Dj Lago

Sfing's Alea
Dj FRONA
Hull & Bull
Dj Kiki MC
Dj Denis G

Za Vas tudi

Zunanji šank (by SpriZZerol)
Hostese in akcijske cene
Sfing's CD vol.7
Sexy animacija
Laser Show
Video Wall

Splošne informacije:
Pričetek 26.9. ob 22:00 - konec 27.9. ob 10:00 (če zdržite:) ). Vstopnina 3€
Prost vstop za vse dodane na Guest listo - dodate se lahko pri posameznem Dj-u ali pa na tej povezavi klik.
Zanimivosti:
10 let - 10.000 spominov!
Oglejte si našo fotogalerijo, kjer imamo trenutno objavlene vse slike nazaj do leta 2005! Do 26.9. pa bomo postopoma objavili vse do leta 1999 in tako boste lahko brskali med več kot 10.000 slikami diskoteke Sfing's Club!
Povezava do fotogalerije >>

Melodije preteklosti - Best Of Dance!
Stari dober Dance bi eni rekli. Zaznamoval je Diskoteko Sfing's Club in vse ostale diskoteke kot nobena druga zvrst. Se še spomlite našega obdobja med 2000 in 2005? Verjamemo, da se. In tudi to, da imate svojo najljubšo skladbo od takrat še vedno v spominu - zato želimo skupaj z Vami ustvariti lestvico najboljših hitov tistega časa! Predlagajte in glasujte! Predlagatelje Top10 bomo 26.9. posebej nagradili!
Povezava do Best Of Dance lestvice >>

barber

busa nede geleee? :s

neooo

ej ne vprašaš pravega :) lepo bi blo če bi bil ja! 

Apachi

itak... če prideta Aqua pa Tey - pride tudi Apachi :)

Podolski-20

12.9. BEST OF HARDSTYLE
http://sfings.com/bestofhardstyle/

Marduk

Že dugo zapejrate to čudo/miracle/the best of/.... Je že ze podobno onomi M.J. revivali?
Se pravi, nikdar, tam bil, nikdar tam -  bodem bil...

neooo

dugo ? saj pa od junija je dan datum 26.9 da se zapre :)!

In vsaka čast tej diskoteki je res THE BEST OF! ;)

kavboj66

SFINGS CLUB- po domače svinsjki klub si vi samo mejte pa toga šefa usranoga.
Pred mojimi očmi je pred leti varnostnikon dal navodilo ka so mojga kolega pretepli in to z resnimi posledicami- zlom čeljusti podplutbe in rane po celon telesi smo ga odpeljali v bolnico.
Pa naj še meni kdo povej ka je tej šef Silvo nekši človik..ja neoo ti sam piši " the best " zabave pa kao nekše fore mi keri smo njemi tan gosti bili kda si se še ti v peski špilo znamo zakaj ta nedemo več niti mrtvi.telko samo..

mcmario

@kavboj66,,,a zakooi ste se nei nazaj postavilile??????
be se grupo naredle pa bi jin sli nazaj nei ka ste se usrali,,,,samo telko

neooo

kavboj. nič ne pravim glede peska pa to :) verjamem ka ste bli dosti prej tam! glede tega kar se je očitno dogajalo tud nem komentero ker neman pojma o tem nič ker me še neje blo tam :)

za ta čas ka sem pa jaz tam nekaj delo pa hvalaboge nej blo problemov in jaz za ta čas pravim.! 

lp!