Dan se pomika proti večeru,obenem je bil datum  1 APRIL tudi dan za nategavanje , ne najdem drugega izraza ki bi dal temu datumu lepšo besedo,Pa ni važno,, glavno da nas je kdo dobro nategnil in nam polepšal dan ,ali pa tudi za nekaj časa pokvaril razpoloženje ,je kdo koga nategnil z kako dobro foro.ali šalo,

Komentarji (11)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
čriček

Dan se pomika proti večeru,obenem je bil datum  1 APRIL tudi dan za nategavanje , ne najdem drugega izraza ki bi dal temu datumu lepšo besedo,Pa ni važno,, glavno da nas je kdo dobro nategnil in nam polepšal dan ,ali pa tudi za nekaj časa pokvaril razpoloženje ,je kdo koga nategnil z kako dobro foro.ali šalo,

Smiley-SS

Jaz sem nategno eno, pa šče dobra je bijla, samo kera pa ti ne povem

M4LiCk4

Pri matematiki majo ponavadi povprečno trije napravleno domačo nalogo, in se je zdigno predstavnik razreda gnes: ˝Profesorica, danes pa imamo vsi narejeno nalogo!˝            Profesorca seveda bila navdušena - bole kak kaj drugo si je misla, ka smo mogoče vsaj prepisali vsi -: ˝No končno, odprite zvezke da preverimo ...˝  Pa se je že veselo čülo: ˝prvi april, prvi april - hahaha˝ (črni humor po šolsko, ali nekaj pa vseeno je). :)

5450

Izredno na K mi ide te den.

Smiley-SS

Mali Janezek pribižij pa kričij "mama, mama, .... oča se je na podstrešji obese!!!". Mama letij vsa zasagana na podstrešje in očo na srečo nega tam. Mali Janezek pribižij in se smeji ... "hehehheh, mama prvi april. Oča se je v kleti obeso"!

čriček
davidp

jes san si mišico na nogi nategno, če to kaj vala

marko89

lol

tzizek

Mene mama gor vrgla ob pol sedmij vgojno ka naj iden oči babico pomagat gor zdigavat ka doj s postele spadnola ... neven če bila ena minuta ka san se oblejko pa že en štok niže polek babice (kera je seveda v posteli bila) stal :D te san pa več nej mogo zaspati :/

Prozac

V Sloveniji je zagnje čase skoro vsakši den "dan za nategovanje".
Za tau skrbijo cirkusanti v našon parlamenti.

modri janez

Ma vas nategavle život že od rojstva. Ovak ne bi telko črk metali na tej zavrti forum.
Predlog: mejte radi krüj, zadegajte si ga v tej zamazane lampe!

Aja, in pa pridružite krujovi familije na fejsbuke www.facebook.com/#!/pages/Kruj/108535799175837