Nogometaši Mure se bodo v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije pomerili z Aluminijem.

Nogometaši Mure bodo danes ob 20. uri gostovali v Kidričevem, kjer se bodo pomerili z Aluminijem. Ekipi sta se letos pomerili trikrat, črno-beli so bili boljši dvakrat, Aluminij je dobil eno tekmo.

Muraši so letos v Kidričevem že slavili, in sicer z 2 : 1. To je bilo v 16. krogu PLTS, ko so po polčasu zaostajali z 1 : 0, v drugem polčasu pa sta za zmago zadela Luka Bobičanec in Kai Cipot.

Ante Šimundža, trener Nogometne šole Mura, je pred tekmo povedal: »Nasprotniku moramo vsiliti svoj način igre. Pokazati moramo svojo najboljšo plat in iskati pozitiven rezultat. Kidričani v zadnjem času prepuščajo žogo nasprotniku, izboljšali so tudi svojo tranzicijo iz obrambe v napad. Na to bomo morali biti še posebej pozorni.«

Roko Prša, vezist Nogometnega kluba Aluminij, je pred tekmo povedal: »Mura se bori za prvaka, mi se borimo za peto mesto. Štiri točke so med petim in osmim mestom, z zmago proti Muri bi se priključili Bravu in Taboru. Gremo po tri točke, prihajajo k nam, mora jim biti težko. Od prve do zadnje minute moramo biti borbeni, agresivni in čvrsti. Verjamem, da bomo s takšnim pristopom zmagali.«

Komentarji (50)

njiva

Ajmo Mura idemo.

AJAJAJAJAJAJAJ (nepreverjen)

MURA je vaški klub, ki nima niti za burek.

Mokoca (nepreverjen)

Slovenski nogomet je eden od najslabših v Europi,zato pričakovati nimaš kaj.

In reply to by AJAJAJAJAJAJAJ (nepreverjen)

Tb5 (nepreverjen)

Brez zelje, apetit... Tekma na nivoju 3.lige...
Ne razumem, da prav zelje nimajo strelat na gol.

navijač D (nepreverjen)

Ednin so odklopili akumulator

Tati (nepreverjen)

80 min. MINILO NIČ OD NIČ. Nabijanje žoge v 3 dni. Nič novega s strani Mure.

Sramota, pokopljite se pod zemljo..
Kaksna neželja in neresnost... Fuj

Taktika se vam je obrestovala, celo niste izgubili. To ste tudi hoteli. Takma s strani Mure pa porazno.

wodka (nepreverjen)

Lekar jin je mrzlo bilou, a?

Ruki (nepreverjen)

Katastrofa! Brez ideje v napadi. Sakša druga podaja v prazno. Ena minuta do konca oni si pa zadaj podavlejo kak na ogrevanji. Groza

Doktor55 (nepreverjen)

To je pac realnost teh fantov. Zaho je lepo rekel da je Ante potegno maxymum iz teh fantov. Brez okrepitev z dodano vrednostjo Mura zal visje ne more.

Mura1122 (nepreverjen)

V glavaj se neso zreli za prvaka. Na taksni tekmi se ide na zmago, zgleda ma šimundža nizke ambicije. Špilali so na 0-0.

BJ968 (nepreverjen)

To je bila še ena tekma ka se ji pravi sigurica. Samo nej dobiti gol in je vse vredi. Sploj so nej spilali ka bi dali gol.

In reply to by Mura1122 (nepreverjen)

Sijo1972 (nepreverjen)

Ante - sigurica

In reply to by BJ968 (nepreverjen)

Fergazer (nepreverjen)

Gnjes ste se tak zamerili s to tekmo. Nič od nič! Aluminij celo tekmo bolši, bili ste krede za kakše 3,4 gole. 2. Polčas brez strela na gol. Kouter nula, Bobi nula. Napadalci so špilali gnjes?
Okrepitve so pa "najbokše". Pou jih ne vej žoge brsnoti.
V 90 minute ste si 3minute odzadaj podavali žogo! 3 minute!
Ma tak vas nišče nede šou proti domžalan gledat. Tak Evrope nede, prvenstvo še pa bole nej.

Čestitke Muri za točko v Kidričevem proti Aluminiju, točka še v Murski Soboti proti Domžalami in upam da bomo na odličnem tretjem mestu.

njiva

Zaj na konci leko poven samo,katastrofa od igre,ka nika.to nika.Leko mo srečni,če mo še ostali na 3.mesti.

pepi1951 (nepreverjen)

Sramota od mure, prvi strel v golmana v70 minuti, igralci pogreznite se pod zemljo sramota in vi bi radi igrali v evropi.

alo (nepreverjen)

Nej ne bi radi igrali v evropi, oni bi radi bili samo tretji na lestvici.

In reply to by pepi1951 (nepreverjen)

z desnega brega m (nepreverjen)

Gnes jin je neč ni do guča, prmojidüši.

Hmmmm (nepreverjen)

Kak da nebi meli šans za prvaka in kak da se jin nebi šlo za Evropo... Če vzememo neka, ge tehnika pa kakovost nemata veze: BORBA je bila sramotna...

Z eno besedo povedano SLABO!

navijač (nepreverjen)

kdaj bo uprava bvkapirala da Šimundža ni na nivoju za igro MURE to kar on dela z igralci ni niti v najslabših ligah na svetu ,pa tudi ti njegovi igralci ki jih je on namesko pripeljal naj se čimprej zamislijo zakaj hodijo po plačo ,nekaj jih je takšnih ka imamo doma v svoji mladinski šoli boljše no saj tam tudi on kadruje tako da imam občutek da je MURA Šimondžin klub za služenje denarja z prodajo igralcev.

Ka si ena ekipa proti povprečnemu Aluminiju v 93 minutah ne pripravi niti ene male šanse oz. niti ednok ne streli na gol je slaba ekipa. In to je gnes bila MURA. Vodstvo kluba se naj zamisli kakšne igralce sploj imajo v kadru.

In reply to by navijač (nepreverjen)

app (nepreverjen)

remi, evo sem dobil sportno stavo.

AJ JAJ JAJ (nepreverjen)

Profesionalci??Prvaki??Evropa??Škoda guča...

Bullshit (nepreverjen)

Točka velka kak en pičkin dim.Mi pa se borimo za Evropo..Dečki,Domžale vas strese iz hlač v sredo da te se joukali da vas še Maribor razbije na prafaktorje..Sram vas je lejko kak ste špilali,dres bi vam vzel vkraj v trenutki vsem..Brez borbe,niti ene jebene podaje nemate na špilane..Resno mate srečo,da nega gledalcof,ker to bi vas prefučkali da bi se vam 5 dni sanjalo..

1 (nepreverjen)

Domžale se pobakajo nej pa ka do Muro stresli iz hlač. Tretje mesto de čistak vrejdi, san že zdavnja napijso ka de Olimpija prvak.

In reply to by Bullshit (nepreverjen)

afta he (nepreverjen)

Malo morgen. Vprašanje če bodo drugi.

In reply to by 1 (nepreverjen)

En Prlek (nepreverjen)

Pa ka jih zajebovlete, ven so ne biti bilii?

Busybee (nepreverjen)

Debeli buzi že spet se oglašaš? Plod grupnega posilstva in neuspeli abortus kak te ni sram?

magyar bacsi (nepreverjen)

Ubogo brneče govedo. Vsem je vse jasno edino tebi še ne. Marš v 3 pm.

In reply to by Busybee (nepreverjen)

Oprosti, jas sen ne debeli niti sen ne buzi, tak ka si se ,čeh, ti malo za**ba.

Glavni Moderator (nepreverjen)

1.SNL, liga remijev.... Že znano dejstvo, prvenstva se dobivajo na "malih tekmah". Dobri in moderni trenerji so tisti, ki si upajo in nekaj žrtvujejo! Ekipa Mure, ki se vsedla na avtobus pred svojim stadionom in se odpeljala na tekmo. Oni so se že takrat predali in podpisali remi, za takšno miselnost pa je največ kriv trener!!

realnoo (nepreverjen)

CE BI DRZAVA ZDIGNILA DAVKE ZA 100% SE NE BI RAZPISALI TAK FEJST KAK ZDAJ GLEDE TOGA FUSBALA:)
MARS U PM FUSBALCKI SELJAKI!

qoqpp (nepreverjen)

kaj je prepovedano? a samo ko je politika se lahko komentejra, seljak eden.

In reply to by realnoo (nepreverjen)

cbna (nepreverjen)

S praznimi naboji!?, prej in pravilno bi bilo da so igrali BREZ nabojev

čarni vrag (nepreverjen)

Ne vem kakšen napadalec bi naj bil te Žižek. Nemre dobiti enoga duela, nikdar je nej na pravom mesti. Igra pa ka bog pomagaj. Pa to se ne da gledati. Podavanje odzaja, pa malo golmani, kak ide žoga naprej pa jo včasi zgubijo. Ne vem zakoj je nej špilo od začetka Tomi Horvat?

Ivo (nepreverjen)

Nacig de se vidlo z TRIBUNE.

Špilali so na sigurno točko, ker če zdaj špilajo z Domžalami 0:0 ali 1:1 so neglede na vse ostale rezultate na tretjem mestu. Kak de težko gledati tekmo proti Domžalam ker do špilali na zgoraj napisaniva rezultata.

Test (nepreverjen)

Ce bi Mura zmagala pa bila se v boji za orvaka bi bila to zaj 1 keden top novica. Sedaj pa se zgublja nendre spodaj med ostalimi novicami…

Ajaj Kujar Kujar, si pa tupavi in naiven

SRAMOTA MURE (nepreverjen)

MURA NEŠČE BITI DRŽAVNI PRVAK, pa to ne moreš verjeti ta šalabajzerski nogomet Mure 4 točke so izgubili v zadnjih 2 tekmah. Sicer pa če niso sposobni vkup spraviti 1 strela v okvir gola Aluminija, te si STVARNO NE ZASLUŽIJO KA ŠPILAJO V 1 LIGI IN JEBEJO NAVIJAČE, proti Bravu je bilo isto PA SE VOSTVO KLUBA NE ZGANE sicer pa vas tak sponzori kot navijači zapuščajo ker ti no podobno nogometu, to je brezglavo letanje po igrišči kak teleta da je pistiš iz štale - SRAMOTA.

Vrana (nepreverjen)

Mura samo 2 slo liga,sanjajte o evrope,spilate kak piceke

Muraš55 (nepreverjen)

Zdaj ko smo imeli šanso za prvaka to nismo izkoristili. Lani so Celje to izkoristile. Mene 3.mesto ne zanjma, ker smo imeli.šanso biti PRVAK!!! Moreš biti ambiciozen kot športnik!!

SAMO RESNICA

Pa kaj ste vi pričakovali od te povprečne ekipe Mure? Tako slabih rezultatov tudi neglede na trenutno tretje mesto ni pričakoval nihče. Igralci samo pobirajo denar, Šimeni jih pobira od tistih ki igrajo in drugače ne more biti. Ne vem kaj čaka vodstvo, da ne nažene tako opevanega trenerja. Kdorkoli bi bil trener razen Šimenega, bi bil letos prvak. Je pa res, da nekateri igralci niso z PRVO LIGO. Kouter je od vpoklica za reprezentanco ČISTA NULA, " zvezda ". HAHAHAHAHA

Cezar (nepreverjen)

to ka Šime more iti tulin že2-3 lejta, bujo je igralce pa klub

In reply to by SAMO RESNICA

Jug (nepreverjen)

Vsi veliki veleumi našega mesta in okolice komentirajo😂😂😂

Trener samo naj svoje dečke položi na odlično 4. mesto,kjer je že tudi zagarantiran sedež v 1. SNL

ge (nepreverjen)

Cipout mora obvezno špilati oba polčasa, pa de se vredi,

Čeferinu bi bilo potrebno predlagati spremembo pravil pri točkovanju. Za remi brez golov, bi morala nasprotnika dobiti nič točk. Nikomi ništa, pa naj potem taktizirajo.