Danes je na vrsti 25. krog PLTS, Muraši so se v Fazaneriji pomerili z Aluminijem iz Kidričevega.

Danes smo v Fazaneriji videli dvoboj Mure in Aluminija, tako črno-beli, kot Kidričani pa so letos dosegli po eno zmago na medsebojnih tekmah. Aluminij je v Murski Soboti slavil z 2 : 1, in sicer na tekmi, v katero so Muraši krenili po karanteni in težavah s koronavirusom. Drugo srečanje, odigrano v Kidričevem se je končalo z identičnim izidom, le da so bili takrat boljši varovanci Anteja Šimundže.

Ta bo danes ponovno lahko računal tudi na Luko Bobičanca, ki je izpustil zadnje srečanje proti Bravu, kriv je bil močan udarec na tekmi s Koprom.

Potek tekme:

20’. V prvih dvajsetih minutah gledamo igro med obema kazenskima prostoroma. Oboji so imeli po eno priložnost, obakrat sta bila vratarja na pravem mestu.

30’. Goooool! Lep protinapad Mure, Pucko je ustrelil proti vratom, nogo je podstavil Kouter in Mura vodi z 1:0.

45+1’. Konec prvega dela, Mura gostom ni pustila veliko.

63’. Mura je imela preko Klepača priložnost za povišanje na 2:0, izkazal se je Janženkovič.

74’. V preteklih minutah je Mura imela priložnost iz protinapada, a je zmanjkalo zbranosti, na drugi strani je Obradović preprečil izenačenje.

76’. Mura vodi z 2:0, iz roba kazenskega prostora je zadel Bobičanec.