Danes je v Fazaneriji na vrsti tekma drugega kroga kvalifikacij za Evropsko ligo med Muro in danskim Aarhusom.

Črno-beli so bili v prvem krogu boljši od estonskega Nomme Kalju, na prestavljeni tekmi v Budimpešti so slavili s 4 : 0. Danci na drugi strani so premagali finsko Honko s 5 : 2.

Muraši današnjo tekmo začenjajo v postavi Obradović, Kous, Gorenc, Karničnik, Šturm, Kouter, Kozar, Bobičanec, Cipot, Filipović in Žižek.

37'. GOOL! Mura vodi! Po predložku Andrije Filipovića se je v kazenskem prostoru odlično znašel branilec Jan Gorenc.

Konec prvega polčasa. Po začetnem pritisku Dancev je Mura v drugi polovici prvega polčasa ujela ritem in se celo izkazala kot nevarnejši nasprotnik. V drugi polčas se bodo črno-beli podali z minimalnim vodstvom.

72'. ZVIŠANJE VODSTVA! Po veliki napaki v danski obrambi je Kevin Žižek mojstrsko preigral vratarja in žogo spravil v prazno mrežo.

90'. MAROŠA! Mura je pred zadnjim sodniškim žvižgom zabila še zadnji žebelj v krsto Dancev. In to na spektakularen način! Maroša, ki je le nekaj minut prej vstopil v igro, je danskega vratarja matiral s peto!

Karl Marx (nepreverjen)

Če Mura ne zrikta linka pa ga nešče ne prilepi tü spodaj na forum, te se jebite fsi sküper, i Mura i športklub i telemach !!!

zoro05

tOČNO TAK, TAK SI TELE-MACH NAROČNIKE NABERA. MENE NEDO VIDLI, PAČ NEMO TETEM VIDO, REZUTAT PA VSE ŠANSE MO KASNEJE ITAK VIDO. Lasnik športa je telemah- ja nej ch, zatou ne da prenosov drugen, ka na tak podli način dobi naročnike. Fuj.

In reply to by Karl Marx (nepreverjen)

Vipko
Truplo

To drži... drži pa tudi, da njim drugi ne dajo določenega programa. Tako nimajo Arenešport... kjer se prenašajo in se bodo v bodoče tekme NBA lige. Ob novi sezoni... bom žrtvoval nogomet in prešel k drugemu operaterju. Meni je košarka pač več!
Žal je izgleda tako, da se je razplamtel boj med operaterji... in si teh programov enostavno nočejo deliti?

In reply to by zoro05

narod je čuda (nepreverjen)

http:// papahd.live/ mura-vs-agf/

danski stream, če što najde slovenskoga prosim? :D

keeway (nepreverjen)

Šport klub 3

In reply to by narod je čuda (nepreverjen)

harom nul (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

Se vidi, noben noče prenašat tega kluba z goričkim mentalitetom.

black panter

Govno

In reply to by harom nul (nepreverjen)

Koprčan (nepreverjen)

Ime pa imaš pravo glede na današnji rezultat :)

MURA123 (nepreverjen)

daj naj nesce narejde prenos ka na tvje nejde tiste kaere mamo telekom ka so tak napravle ka trbej plačate

krobikar1

Športklub 3

vodka (nepreverjen)

Naj si zataknaje tekmo tja pod hrbet. S tem izsiljujejo, da bi se ljudje priklučili na njihov signal. Iz principa se ne bom pa, če bom teh nekaj tekem videl ali ne.

In reply to by krobikar1

...zataknejo..

In reply to by vodka (nepreverjen)

pivicka<3 (nepreverjen)

ide na telemach pa ne jočite pri sakšon drujgon prenose..

opa (nepreverjen)

Ti pa gledaj črni ekran 90 minut. gospod princip:)

Zatekne si ti Telekom, ka ti za tvoje pejneze čiduže menje nujde.

Hvala ti. Telemach je zakon! :)

kfasf (nepreverjen)
Prekmurec3 (nepreverjen)

Nega kaj za viditi. Žalost od fuzbala. Mali Cipot je v postavi samo zaradi Fabija. Inači si to nemren razložiti. Ker dečko nevej kak pa ka naj dela na igrišči. Zmedeni.
Se pa zavedan ka zdaj sledi plaz kritik na mene in moj komentar. :D

Santos (nepreverjen)

Živa žalost. Podajanje pa sprejemanje žoge je na nuli

In reply to by Prekmurec3 (nepreverjen)

Vipko
Truplo

Mogoče res... pri Olimpiji je to na extra visokem nivoju... in so izpadli, a? Maribor ima te podaje oz. pase, sprejem žoge na profesionalnem nivoju, a kaj, ko to bolje delajo še četrtinski profesionalci?
In ker je Mura resnično v primerjavi z PSV Eindhovenom "četrtinski profesionalec" lahko tudi upamo, da nizozemski klub doživi usodo Maribora?

In reply to by Santos (nepreverjen)

Tris (nepreverjen)

Haha ti si zmedeni.

Jaez (nepreverjen)

Pa ka samo on špila ali ka. Joj pa tou nemres da vrvles kak van je trn v peti. Drugi pa so odlični ja. Hjoj joj.

Domačin (nepreverjen)

Letalo vam naškodilo. Haha ha. A ste zdaj tud z letalom prileteli

Cipota dol, Marošo gor pa jin naklademo še bar 3komade

IDEMO MURA

Fuzbal šteroga nesmiš iti glejda v žijvo, istočasno ga pa nega na televiziji, nema ama baš nikšoga smisla. Te je boukše, ka se namesto toga, ka se naganja po travniki 22 fuzbalejrov, dobijta samo predsednika obeh klubov, pa se ideta šteri prlej spigej pijvo, tisti zmaga. Ali se pa predsdnika ideta gnijlo jajce pa zmagovalec ide dale. Menši do stroški, prikrajšani pa nede nišče.

zoro05

Namesto toga ite na pivo ale lečte k ženi ali ljubici, rezultat bo itak znan kasneje

Pa ge resno neven ka telko toga cipota forserajo pač slab je in nemre biti v prvi postavi.
Ampak na žalost spoznanstva delajo svoje

Cuda (nepreverjen)

Ponavade ne pisen komentaron samo že en čas citan o Cipot.. Ste vidle kelko v obrambe naprave, močen na žoge ne gledate samo napad.. Pa 3 gol je njegov

In reply to by Kevvin (nepreverjen)

navijači pa pou (nepreverjen)

kevvin što ti je kriv ka si NEVOŠČLJIVI, ECEK?

eh (nepreverjen)

Tej sport klub je tude eno sranje, že so link zje...

Videoposnetek ni na voljo
Ta videoposnetek ni več na voljo zaradi zahtevka v zvezi z avtorskimi pravicami osebe Sport Klub Team.

Bonge (nepreverjen)

3.14zdo materno tekma je na nouse ge pa iščen link kak če be 1000 kilometrof kraj od Sobote špilale. Tou je smo prinas mogouče.

tocno-bole vse mamo a rejsan nemamo-bemti operatersko politiko lopovi.

kolega (nepreverjen)

Smejšno kak se sigdar jočeš proti Muri, tepa te vedno LE TA utiša. Bolij te ka nemaš nikdar prav a? DF?!

Busybee (nepreverjen)

Df ljubosumje te jebe opet?? Vidiš ka dela kanonfuter ekipa???😂😂😂

rđavi (nepreverjen)

Mejne samo zanima zakoj Mura špila v teh nagravžnih rjavih dresih. Drislava barva do konca. Što je tou napravo? Čarno bejla Mura, nej pa to sranje od dresov. Vej pa doma špilajo.

ka si slejpi? to je pozlačena barva nej rjava-uefa delegira kakšo na izbiro glede na tekmeca

In reply to by rđavi (nepreverjen)

ali grdo špilajo danci!

ajde zdržte še 3min!!!!!!!

borijo se kot levi -- kot roglič v zadnjem kilometru

bemti pa zokoj 5min podalška???????

Zato ka je Maroša njemi tak pravo :D

In reply to by navijači pa pou (nepreverjen)

Tb5 (nepreverjen)

Taksne borbenosti ze dolgo nisem videl... Vsaka cast Mura

Zdaj pište gorički klub,seljaki.svaka čast Muri.

IDEMO DO KONCA

Tako se igra, ne pa tisti čefurji iz lolimpije Sigurno, odločno, na vsako žogo. Mura dokazala, da je trenutno daleč najboljši klub v Sloveniji. Upam da se Celje zbudi, ostalo pa bog pomagaj. Spominja me tiste sezone iz 2012

Janez2 (nepreverjen)

Čestitam Marose za gol in Cipotu za asistenco. Pojejte se sinfaci!!!

Pa je Mura ostala edijni slovenski klub šteri lejko enakovredno špila v evropi.

pa CELE z turškim.

Bad Radein (nepreverjen)

Bravo! Zej pa še PSV fküp spotreti!

Sampion (nepreverjen)

Razbili smo jih..iz obrambe v napad do potankosti naspilane akcije..Danci sploj niso vec znali kak gola dati,da so same duge davali..To da smo jih razbili pomeni res pravi respekt..pa verjamem,da je marsikeri stajerc in Ljubljancan in širom del Slovenije vido da si Mura zasluži EVROPO..

Gorenc za 10, Cipot-a ste šinfali in je podal za Evro gol Maroši, vsi goli Mure so bili Evro goli in ob pravem času !!!
Mura tako naprej, zdaj se delno tudi vidi, ka lejko Šimudža gor dene kakšno koli postavo Mure in dečki špilajo za dres Mure !!!
Ge bi lejko kujpo NK Murino zastavo, ka bi đal gor na Telekomovo sojo z optikof pred ižof, mogoče do te drujgič prenašale Tekme ?

Telemach (nepreverjen)

Prijde k nan smo falej pa več ponüjamo :)

AAAAAAAAA (nepreverjen)

Mura 2020 Či maš kakšno rodbino ali dobroga pajdaše keri ma neo ti da kodo pa či maš pametni televizor glejdaš lejko se.

Ges san link tekme Mure najšo (zgoraj pogledni link: IT...) nastavo na Prenosnik pa virtualno povezo na TV in san gledo tekmo na velkon zasloni, je pa tou, ka prlej trebej poiskati link, keroga vmes ne zaklenejo...

In reply to by AAAAAAAAA (nepreverjen)

Alo (nepreverjen)

Alo turbašje Mura spet zmagala samo prosim ka se vam ne zmejša posebej ovi nesnagaš DF

Mura de letos prvak. Garant!

Df prasica si je lase oskubil od ljubosumja...😂😂😂Df 3 4 Mura ajde pičketina pogledni si Evropa je našaaaaaa

pa MURA še nej gola dobila...

Leeds United (nepreverjen)

Mura bo dobila PSV na levi nogi vam povem. Samo brez straha.

njiva

BRAVO MURA,TAK SE ŠPILA ZA KLUB,SRČNO IN BORBENO DO ZADNJE MINUTE.DEČKI TO STE SI ZASLUŽILI IN MI MO SIGDAR PONOSNI NA VAS.ČESTITKE ŠE ENKRAT.
DF IN OSTALI ANTI MURAŠI POGEJTE SE OD ZAVISTI,POGREZNITE SE V ZEMLJO.

Joj (nepreverjen)

Bravo Mura, Telemach pa Sportklub je pa lejko sran. Cejno bi isto meli, a zagotovitve ci de prenosi pa nega

Janez jansa (nepreverjen)

Te dve zmage san napovedo,zdaj pa pakivate lejko kufre tu se zgodba konca za muri

AAAAAAAA (nepreverjen)

Janez Janša že tvoj naziv pokaže kelko pameti maš, napovedo si tij edijno ka de ponoči kmica.

In reply to by Janez jansa (nepreverjen)

Kdo pa hodi v gostilne po 22.uri? Kroniki in mladina. Kroniki naj se gredo zdravit, mladina pa spat,da se bodo naspali za prihodnji delovni dan oz.za šolo. Gostincem pa itak gre samo za denar, za zdravje ljudi jih prav malo briga

Boug Moj Čarnobejli (nepreverjen)

Maroša Boug fazanerije, kak slovanski Boug Veles.

Mjxok (nepreverjen)

Super za Muro... pride tudi v nase kraje po zaslugi Mure klub ka nekaj pomeni v evropi... zna presenetiti Mura se te nizozemce, ampak mislin ka se vsi zavedamo ka de to fest fest tezka naloga... psv je se par nivojov visje kak tej dance... upajmo pa ka Mura preseneti se 1x pa zmaga, nikoli se nevej :)