Muraši merijo moči z Duplekom.

Nogometaši Mure se v Spodnjem Dupleku merijo na prvi pripravljalni tekmi z domačim nižjeligašem.

Muraši bodo tekmo odigrali v dveh postavah

Prvi polčas: Gyergyek (vratar), Kous, Dalić, Laci, Šturm, Šporn, Lorbek, Cipot, Horvat, Šušnjara, Sirk.

Drugi polčas: Šafarić (vratar), Karničnik, Bošković, Maruško, Pucko, Kozar, Kouter, Bubnjar, Horvat, Bobičanec in Maroša.

Prvi polčas:

V prvih 20 minutah gledalci v Dupleku niso videli veliko priložnosti, Muraši so imeli edino priložnost preko Tomija Horvata, domači vratar je bil na mestu. Domači so imeli lepo priložnost, ko se je njihov napadalec znašel sam pred Murinim vratarjem, ki pa je bil uspešnejši.

28’. Prvi zadetek za Muraše, zadel je Kai Cipot.

31’. Povišanje vodstva na 2:0, ponovno je podal Šturm, še drugič danes zadeva Cipot.

45’. Mura vodi s 3:0, zadel je Tomi Horvat.

Konec prvega polčasa.

Drugi polčas:

48’. Izjemen zadetek Nina Koutra, ki je neubranljivo zadel levi zgornji kot domacih vrat.

55’. Peti zadetek za Muraše, po nesebični podaji Amadeja Maroše zabija Luka Bobičanec.

62’. Mura vodi s 6:0, še drugič zadeva Kouter.

66’. Sedmi zadetek Mure, tokrat so si domačini gol zabili sami.

67’. Mura vodi že z 8:0, lepo je zadel Andrija Bubnjar.

74’. Deveti zadetek Mure, v polno tudi Aleksandar Bošković.

84’. Izjemen zadetek Bubnjare, ki je z desne strani izvedel prosti strel, žoga pa se je od vratnice odbila v mrežo.

90’. Še zadnji zadetek na srečanju, drugič je zadel Bobičanec.